کد خبر:162146
پ
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ابلاغیه‌ای تاکید کرد

افزایش ضریب حقوق کارکنان منوط به اجازه سازمان برنامه و بودجه

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ابلاغیه‌ای افزایش ضریب حقوق کارکنان را تنها منوط به اجازه سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ابلاغیه‌ای افزایش ضریب حقوق کارکنان را تنها منوط به اجازه سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد.

 

*** افزایش ضریب حقوق کارکنان منوط به اجازه سازمان برنامه و بودجه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمدباقر نوبخت در ابلاغیه‌ای به تمام دستگاه‌های اجرایی بر لزوم اخذ مجوز کتبی این سازمان در اقدامات دارای بار مالی تأکید کرد.

در ابلاغیه رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ماده ۷۱ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه جمهوری اسلامی ایران و بند (ث) ماده ۷ قانون برنامه ششم توسعه کشور، آمده است:

کلیه تصویب‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها، تغییرات ضریب، جداول حقوقی و طبقه‌بندی مشاغل و افزایش مبنای حقوقی، اعطای مجوز هر نوع استخدام و به کارگیری نیرو، مصوبات هیأت امنا و نظایر آن که دارای بار مالی هستند، در صورتی قابل اجرا است که مجوز سازمان برنامه و بودجه کشور به صورت مکتوب مبنی بر بلامانع بودن اجرای آن صادر شده باشد.

کلیه روسای دستگاه‌های اجرایی و مدیران مالی / ذی‌حسابان مکلف به اجرای این بخشنامه می‌باشند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع در پایان بخش‌نامه رئیس سازمان برنامه و بودجه آمده است:

بدیهی است تخلف از این بخش‌نامه تعهد زائد بر اعتبار محسوب گردیده و مشمول مجازات‌های پیش‌بینی شده در قوانین مربوطه خواهد شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول