کد خبر:162155
پ
ناوگان عمومی مسافربری
مدیرکل دفتر حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای:

آغاز پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری

مدیرکل دفتر حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از آغاز پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری خبر داد.

مدیرکل دفتر حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از آغاز پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری خبر داد.

 

*** آغاز پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، داریوش باقر جوان با بیان این مطلب، اظهار داشت:

پیش فروش اینترنتی بلیت از طریق سایت‌های اینترنتی، سایت‌های استانی و سایت‌های اختصاصی شرکت‌های حمل و نقل مسافر انجام می‌شود.

وی در ادامه افزود: پیش فروش حضوری بلیت در محل پایانه‌های عمومی مسافر و همچنین دفاتر مرکزی و دفتر فروش بلیت سطح شهر شرکت‌های مسافربری برای سرویس‌های هر شرکت و در صورت نیاز با دایر شدن تعداد مناسبی از دفاتر متمرکز در سطح شهر و تعیین ساعات کار مناسب و کافی برای آنها، به طور مشترک انجام و نظارت کافی بر نحوه عملکرد آنها توسط ادارات کل استان اعمال می‌شود.

 

*** پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در پایانه‌های مسافربری

 

مدیرکل دفتر حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در پایان، اظهار داشت:

فروش و پیش فروش بلیت و اعزام سرویس‌های اتوبوسی باید با رعایت قواعد شبکه سیر و فقط در قالب شبکه سیر هر شرکت مسافربری باشد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، همچنین برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در پایانه‌های مسافربری و ناوگان اتوبوسی تمهیدات لازم از طریق هماهنگی با تشکل‌های صنفی بخش حمل و نقل مسافر و شرکت‌های مسافربری انجام شده است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول