کد خبر:161987
پ
مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره):

صدور مجوز واگذاری ۴٠ هکتار زمین منطقه آزاد تجاری به سرمایه‌گذاران

مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از صدور مجوز واگذاری ۴٠ هکتار از اراضی منطقه آزاد تجاری این شهر فرودگاهی به سرمایه‌گذاران خبر داد.

مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از صدور مجوز واگذاری ۴٠ هکتار از اراضی منطقه آزاد تجاری این شهر فرودگاهی به سرمایه‌گذاران خبر داد.

 

*** صدور مجوز واگذاری ۴٠ هکتار زمین منطقه آزاد تجاری به سرمایه‌گذاران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمد‌مهدی کربلایی در راستای طرح جامع توسعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، اظهار داشت:

براساس مصوبه هیئت‌مدیره این مجموعه، مجوز واگذاری ۴٠ هکتار از اراضی منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی به سرمایه‌گذاران به دفتر مناطق آزاد و ویژه این مجموعه ابلاغ شد و سرمایه‌گذاران پروژه‌های تولیدی و لجستیکی می‌توانند برای کسب اطلاعات مورد نیاز به دفتر امور مناطق آزاد و ویژه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مراجعه کنند.

در سالی که گذشت تاکنون ٢٠ شرکت در حوزه بازرگانی ثبت شرکت کردند و ۴٠ شرکت متقاضی دیگر در حال ارائه مدارک جهت ثبت در این منطقه هستند.

 

*** انرژی‌های تجدیدپذیر و استخراج ارزهای دیجیتال

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)  در پایان با اشاره به اهداف ترسیم شده برای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) جهت تبدیل شدن به قطب اول بار در منطقه، اظهار داشت:

 با توجه به ظرفیت حمل و نقل ترکیبی در شهر فرودگاهی، لجستیک به عنوان محور توسعه این مجموعه در نظر گرفته شده و در این حوزه ۴ تفاهم‌نامه با شرکت‌های حوزه واردات و صادرات منعقد شده‌است، چرا که در راستای اهداف توسعه پایدار این مجموعه مشغول واگذاری زمین جهت ایجاد انرژی‌های تجدیدپذیر و استخراج ارزهای دیجیتال در منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی هستیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول