کد خبر:162086
پ
پارس خودرو
معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی شرکت سایپا:

راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200 در پارس خودرو

معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی سایپا از راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200 در پارس خودرو خبر داد.

معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی سایپا از راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200 در پارس خودرو خبر داد.

 

*** راه‌اندازی خط تولید بدنه محصولات X200 در پارس خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سیدجواد سلیمانی ضمن بازدید از خطوط و سالن‌های تولید، آماده‌سازی تجهیزات مربوط به راه‌اندازی این خط تولید را از نزدیک مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

مسعود لوءلوء در جریان این بازدید، اظهار داشت: پیرو تاکید هیات مدیره و مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، ساخت خط تولید بدنه محصولات خانواده X200 شامل ساینا و کوییک با ظرفیت ۱۷ دستگاه در ساعت در شرکت پارس خودرو در دستور کار قرار گرفته است.

معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی سایپا با اشاره به اینکه سابقه و تجربه انجام عملیات مشابه ساخت این تجهیزات در معاونت تولید و پشتیبانی سایپا وجود داشته، افزود: این پروژه از تیرماه امسال شروع شده است و در حال حاضر مراحل نهایی خود را طی می کند.

وی ادامه داد: تعدادی از اقلام باقیمانده است که در چند روز آینده تحویل ما خواهد شد و خط بعد از تعطیلات نوروزی، به صورت کامل راه‌اندازی خواهد شد.

 

*** بهره‌برداری رسمی از این خط تولید در پارس خودرو

 

لوءلوء زمان بهره‌برداری رسمی از این خط تولید در پارس خودرو را بهار ۹۹ اعلام کرد و افزود:

در حال حاضر بدنه خام این محصولات به صورت آزمایشی تحویل شرکت پارس خودرو می‌شود، همکاران ما در این شرکت، مجموعه های رنگ و مونتاژ را همسان سازی و تنظیم کرده اند، بنابراین پس از ارسال خط بدنه به پارس خودرو، تولید در کمترین زمان ممکن آغاز خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی سایپا در پایان، اظهار داشت:

با توجه به خروج سه محصول خانواده پراید از چرخه تولید و همچنین توقف تولیدات مشترک با شرکای خارجی، ظرفیت خوبی برای افزایش تیراژ تولید محصولات دیگر در سایپا ایجاد شده که با تلاش مجموعه مدیریتی گروه، توانستیم قسمتی از این ظرفیت را به تولید محصولات خانواده X200 اختصاص دهیم.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول