کد خبر:162166
پ
هم اندیشی صمت ونمایشگاه
خبر گزاری صنایع گزارش می‌دهد:

برگزاری جلسه هم‌اندیشی مدیران صندوق‌های وزارت صمت و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران

جلسه هم‌اندیشی مدیران صندوق‌های وزارت صنعت،معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران ۱۱ اسفند ۹۸ برگزار شد.

جلسه هم‌اندیشی مدیران صندوق‌های وزارت صمت و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران برگزار شد.

 

*** برگزاری جلسه هم‌اندیشی مدیران صندوق‌های وزارت صمت و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این نشست که با حضور مهدی فرنیان عضو هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، محمد حسین مقیسه مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، عبدالمجید رضوانی مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی، فرشید احمدی مدیر امور مشتریان صندوق ضمانت صادرات ایران و بهمن حسین‌زاده و جمعی از مشاوران وی برگزار گردید، بررسی چگونگی برپایی نمایشگاه‌های ویژه صندوق‌های توسعه و سرمایه‌گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان‌های مختلف کشور و تدابیر لازم برای اجرای آن را مورد بررسی قرار گرفت.

 

*** لزوم معرفی حمایت‌های صندوق‌ها در سفرهای استانی ریاست‌جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت

 

مهدی فرنیان عضو هیات‌مدیره صندوق حمایت صنایع پیشرفته در این نشست با تاکید بر لزوم معرفی حمایت‌های صندوق‌ها در سفرهای استانی ریاست جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت:

بسیاری از طرح‌هایی که در این سفرها مورد بازدید قرار می‌گیرند بطور مستقیم یا غیر‌مستقیم توسط صندوق‌های زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد حمایت و پشتیبانی قرار می‌گیرند که این خدمات باید به نحو شایسته‌ای در نمایشگاه‌های مختلف تبیین گردند.

 

*** دبیرخانه برگزاری همایش و نمایشگاه

 

دراین نشست مقرر گردید شورای سیاست‌گذاری متشکل از صندوق‌ها و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و واحدهای ذیربط وزارت صمت و سازمان صمت استان‌ها در خصوص برگزاری این نمایشگاه‌ها همزمان با سفر مقامات عالی‌رتبه به استان‌ها اقدام نمایند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در جلسه هم‌اندیشی مدیران صندوق‌های وزارت صمت و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته بعنوان دبیرخانه برگزاری همایش و نمایشگاه معرفی حمایت‌های صندوق‌های توسعه و سرمایه‌گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول