کد خبر:161672
پ
شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی

تمدید گواهی فعالیت شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی به صورت غیرحضوری

مدیرکل دفتر نظارت بر ترانزیت گمرک ایران در اطلاعیه‌ای از تمدید گواهی فعالیت شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی به صورت غیرحضوری خبر داد.

مدیرکل دفتر نظارت بر ترانزیت گمرک ایران در اطلاعیه‌ای از تمدید گواهی فعالیت شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی به صورت غیرحضوری خبر داد.

 

*** تمدید گواهی فعالیت شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی به صورت غیرحضوری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مصطفی آیتی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

به منظور کاهش مراجعات و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، مجوز فعالیت شرکت‌های حمل‌ و نقل بین‌المللی تا تاریخ ۹۹/۱/۳۱ به صورت غیرحضوری تمدید خواهد شد.

در اطلاعیه دفتر نظارت بر ترانزیت آمده است:

به منظور کاهش مراجعات و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، به آگاهی می‌رساند؛ جهت تمدید فعالیت شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی تا تاریخ ۲۰/‏۰۱/‏۱۳۹۹‬ نیازی به حضور متقاضی در این دفتر نمی‌باشد. بدین منظور لازم است شرکت‌های حمل‌ و نقل بین‌المللی مدارک و فرم‌های مربوطه را پس از تکمیل به صورت دورنگار به شماره ۸۸۵۰۴۱۸۶ ۰۲۱ و یا به آدرس پست الکترونیکی به آدرس: G.D.S.T@irica.org به این دفتر ارسال نمایند.

 

*** آخرین وضعیت تمدید اعمال شده در سامانه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان اطلاعیه آمده است:

بدیهی است کلیه مجوزهای مذکور حداقل تا ۳۱‏/۱‏/ ۱۳۹۸ با شرایط فوق‌الذکر به‌صورت غیرحضوری تمدید و صرفاً شرکتها لازم است از تاریخ ۲۰ الی ۳۰‏/۱‏/۱۳۹۹ جهت اطلاع از آخرین وضعیت تمدید اعمال شده در سامانه به این دفتر مراجعه نمایند.

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول