کد خبر:161587
پ
محصولات شوینده
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران:

افزایش ظرفیت کارخانجات تولید محصولات شوینده تهران

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران از افزایش ظرفیت کارخانجات تولید محصولات شوینده این استان خبر داد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران از افزایش ظرفیت کارخانجات تولید محصولات شوینده این استان خبر داد.

 

*** افزایش ظرفیت کارخانجات تولید محصولات شوینده تهران 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، صابر پرنیان در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان تهران، اظهار داشت:

بر اساس ابلاغیه وزیر صنعت، معدن و تجارت در بالا بردن ظرفیت واحدهای تولیدی در تأمین کالاهای مورد نیاز در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، طی بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی استان تهران تمامی موانع این امر در محل شناسایی شد و نسبت به رفع آن اقدام گردیده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران افزود: در این بازدیدها، ضمن صدور مجوز موقت افزایش فعالیت و تغییر تولید، زمینه مناسب برای تأمین مواد اولیه تولید محصولات شوینده، بهداشتی، ژل‌های ضدعفونی و ماسک فراهم شده است.

وی تأکید کرد: همانطور که در اوج تحریم‌ها، مردم با خرید کالای ایرانی از تولید کنندگان داخلی حمایت کردند، امروز تولید کنندگان در کنار مردم بوده و با افزایش ظرفیت تولید خود، هر آنچه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا مورد نیاز مردم و مراکز بهداشتی است را تولید می‌کنند.

 

*** راه‌اندازی خط جدید تولید ماسک در شهرک صنعتی سالاریه ورامین

 

پرنیان افزود: بر اساس سیاست‌گذاری ستاد ملی مقابله با کرونا، تمامی لوازم مورد نیاز تحت نظارت وزارت بهداشت توزیع می‌شود و وزارت صنعت، معدن و تجارت با اجرای طرح‌های تشدید نظارت با همکاری اداره تعزیرات، با هر گونه سوداگری و سودجویی افراد برخورد خواهد شد.

وی گفت: با راه‌اندازی خط جدید تولید ماسک در شهرک صنعتی سالاریه ورامین، از هفته آینده این محصول به اندازه کافی تولید و به مراکز بهداشتی تحویل داده می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران در پایان، اظهار داشت:

از هفته آینده فضای بسیار خوبی در تأمین مایحتاج مردم استان تهران ایجاد شده است و نگرانی مردم از بابت در اختیار داشتن لوازم بهداشتی مورد نیاز برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برطرف خواهد شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + نه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول