کد خبر:161707
پ
کمک معیشتی
سازمان برنامه و بودجه در بخشنامه‌ای ابلاغ کرد:

تمامی مکاتبات فقط به صورت الکترونیکی باید انجام شود

سازمان برنامه و بودجه در پی شیوع بیماری کرونا از همه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی خواست همه مکاتبات مربوط به این سازمان فقط به صورت الکترونیکی صورت گیرد.

سازمان برنامه و بودجه در پی شیوع بیماری کرونا از همه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی خواست همه مکاتبات مربوط به این سازمان فقط به صورت الکترونیکی صورت گیرد.

 

*** انجام تمامی مکاتبات فقط به صورت الکترونیکی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، متن این بخشنامه به این شرح است:

با توجه به شیوع بیماری مسری کرونا و لزوم رعایت اصول بهداشتی اعلام شده از قبیل عدم مراجعات حضوری مردم و رابطین بین دستگاهی به سازمان و همچنین کاهش حداکثری تماس افراد با اشیا متعدد از قبیل بسته، پاکات، کاغذ و … خواهشمند است دستور فرمائید ضمن کاهش مراجعات، تمامی مکاتبات مربوط به این سازمان فقط به صورت الکترونیکی و از طریق شبکه پیام دولت صورت گیرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نژاد نوظهوری از ویروس‌های خانواده کرونا نمایان شده که به سرعت در حال پیشرفت و آلوده کردن مردم دنیا است.

شیوع این ویروس نگرانی‌های زیادی را ایجاد کرده و سازمان جهانی بهداشت را وادار به واکنش و ارائه بیانیه هشدار کرده است.

پیدایش ویروس کرونا ۲۰۱۹-ncov ابتدا در شهر ووهان چین گزارش شد. محققان پس از گذشت حدود یک ماه و نیم از آغاز شیوع بیماری کرونا همچنان در حال مطالعه روی آن هستند.

تنها اطلاعات محققان تاکنون بیانگر این است که با نوع جهش یافته‌ای از کروناویروس روبه‌رو هستیم که منشاء آن با تطبیق ۹۶ درصد DNA، خفاش است و به طور مشخص دستگاه تنفسی را مورد هدف قرار می‌دهد و علائمی شبیه بیماری ذات‌الریه دارد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول