کد خبر:161891
پ
فولاد مبارکه اصفهان
مدیر عامل فولاد مبارکه:

مصرف آب در فولاد مبارکه اصفهان از استانداردهای جهانی پایین‌تر است

مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان مصرف آب در این شرکت را از استانداردهای جهانی پایین‌تر دانست.

مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان مصرف آب در این شرکت را از استانداردهای جهانی پایین‌تر دانست.

 

*** مصرف آب در فولاد مبارکه اصفهان از استانداردهای جهانی پایین‌تر است

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بهرام سبحانی در اولین جلسه کمیته مدیریت شرکت در سال جدید، اظهار داشت:

ضمن قدردانی از تلاش و کوشش همه همکاران گرامی در ثبت رکوردهای بی‌نظیر تولید در نواحی آهن‌سازی، فولادسازی و ریخته‌گری مداوم، نورد گرم، فولادسازی و نورد پیوسته سبا و شرکت فولاد هرمزگان به تلاش مضاعف همه تلاشگران در جهت تحقق اهداف و برنامه‌های شرکت در سال ۹۳، خرسندم از این مطلب که مصرف آب در فولاد مبارکه اصفهان از استانداردهای جهانی پائین‌تر است.

با توجه به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها و کمبود منابع آب، گاز و برق در کشور نیاز است همه همکاران نسبت به کاهش هر چه بیشتر مصارف و هزینه‌های تولید همت گمارند.

مدیر عامل فولاد مبارکه با اشاره به اقدامات بسیار خوب انجام شده برای کاهش مصرف آب در فولاد مبارکه افزود:

میزان مصرف به ازای هرتن تولید نسبت به ابتدای دوران بهره‌برداری به شدت کاهش یافته است.

وی با اشاره به اینکه صرفه‌جویی صورت گرفته در مصرف آب شرکت فولاد مبارکه اصفهان به مراتب از استانداردهای جهانی پایین‌تر است افزود:

وجود تصفیه‌خانه‌های متعدد و باز چرخانی آب در سیکل تولید از مهمترین اقداماتی است که مصرف آب را در فولاد مبارکه کاهش داده است.

 

*** ارائه طرح فولاد مبارکه برای جمع‌آوری، تصفیه و استفاده از پساب‌های شهرستانهای اطراف

 

سبحانی در ادامه خاطرنشان کرد: برای کاهش هرچه بیشتر مصرف آب با عنایت به کم آبی استان اصفهان لازم است همه همکاران تلاش نمایند با استفاده از راهکارهای مختلف این میزان مصرف را بیش از پیش کاهش دهند.

مدیرعامل فولاد مبارکه در ادامه به ارائه طرح فولاد مبارکه اصفهان برای جمع‌آوری، تصفیه و استفاده از پساب‌های شهرستانهای اطراف شرکت اشاره کرد و گفت:

با به نتیجه رسیدن چنین طرح‌هایی در هر بخشی که بتوانیم صرفه‌جویی لازم داشته باشیم به استان و کشور در این زمینه کمک خواهیم نمود.

وی در ادامه به پاسخگویی نیاز بازارکشور به محصولات فولاد مبارکه اصفهان اشاره کرد و افزود:

فولاد مبارکه بعنوان شرکتی که بیش از ۵۰ درصد تولید فولاد کشور را بخود اختصاص داده است همواره تلاش خواهد نمود که با توجه به پتانسیل های موجود در کشور نیاز صنایع پائین دست را تا حد موجود تامین نماید.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان در پایان، به تامین نیاز خودرو سازان کشور به محصولات فولادمبارکه تاکید کرد و اظهار داشت:

با توجه به هدف‌گذاری‌های انجام شده برای افزایش تولید خودرو در کشور تلاش خواهیم کرد بخش اعظمی از نیاز صنایع خودروسازی کشور را با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تامین نماییم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول