کد خبر:161491
پ
بسته حمایتی کرونا
سخنگوی سازمان برنامه و بودجه:

ورود ۲۸۶هزار خانوار جدید به جمع یارانه معیشتی‌بگیران/ واریز مرحله چهارم، ۱۰ اسفند

سخنگوی سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ورود ۲۸۶هزار خانوار جدید به جمع یارانه معیشتی‌بگیران ، زمان واریز مرحله چهارم را ۱۰ اسفند اعلام کرد.

سخنگوی سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ورود ۲۸۶هزار خانوار جدید به جمع یارانه معیشتی‌بگیران ، زمان واریز مرحله چهارم را ۱۰ اسفند اعلام کرد.

 

*** ورود ۲۸۶هزار خانوار جدید به جمع یارانه معیشتی‌بگیران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مهدی قمصریان اعلام کرد، چهارمین مرحله حمایت معیشتی ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۰ اسفند ۹۸ و بر اساس بعد خانوار به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

در این مرحله تعداد ۲۸۶۱۴۹ خانوار جدید که درخواست بررسی مجددشان تأیید شده به فهرست خانوارهای دریافت‌کننده اضافه شده‌اند و هرچهارمرحله را یکجا دریافت خواهند کرد.

 

*** ارزیابی سایر درخواست‌ها

 

مطابق با آنچه سخنگوی سازمان برنامه و بودجه گفته، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنان در حال ارزیابی سایر درخواست‌ها بوده و امکان تأیید تعداد بیشتری از این خانوارها در ماه‌های آتی وجود دارد و در هر مرحله که خانوارها از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مورد تأیید قرار بگیرند یارانه معیشتی از مرحله نخست برای آنها محاسبه و واریز خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است؛ طرح یارانه معیشتی که برای جبران افزایش نرخ بنزین در دستور کار دولت قرار گرفت، به تناسب بعد افراد خانوار پرداخت می‌شود به‌گونه‌ای که برای خانوارهای تک‌نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز انجام می‌شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + بیست =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول