کد خبر:161669
پ
بنزینسهمیه بنزین
رئیس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده‌های نفتی:

کاهش ۳۰ درصدی فروش بنزین

رئیس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده‌های نفتی از کاهش ۳۰ درصدی فروش بنزین خبر داد.

رئیس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده‌های نفتی از کاهش ۳۰ درصدی فروش بنزین خبر داد.

 

*** کاهش ۳۰ درصدی فروش بنزین

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، اسدالله قلی‌زاده با اشاره به حل نشدن موضوع پرداخت کارمزد و حق العمل به جایگاه‌داران اظهار داشت:

متاسفانه هزینه چند نرخی شدن سوخت و مشکلات جانبی که از این بابت حادث شده را جایگاه‌دار باید متحمل شود و این مسئله باعث شده نتوانیم هزینه‌هایمان را پوشش دهیم.

وی ادامه داد: اعمال سهمیه بندی ۳۰ درصد از فروش جایگاه‌داران کم شده است و افزایش قیمت بنزین هم پوشش هزینه‌های ما را نداده است.

*** تعدیل کارمزدها مربوط به سال ۹۷ است که پرداخت نشده است

 

رئیس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده‌های نفتی سراسر کشور با بیان اینکه ما به کیفیت و نحوه ارسال فرآورده به جایگاه اعتراض داریم، گفت:

ارسال فرآورده باید با ۶۰ درجه فارنهایت از انبار سوخت صورت گیرد، باید در انبار نگه داشته شود و به درجه استاندارد برسد، اما با دمای بالاتر ارسال می‌شود که باعث بالا رفتن تبخیر شده و کسری ایجاد شود و ضرر آن در مرحله عرضه فرآورده به مشتری به جایگاه‌دار می‌رسد.

وی در ادامه با بیان اینکه تعدیل کارمزدها مربوط به سال ۹۷ است که پرداخت نشده است، خاطرنشان کرد:

از ابتدای سال ۹۸ باید علاوه بر افزایش کارمزد، تبدیل به حق العملی شده و درصد مشخص می‌شد، اما تاکنون این کار انجام نشده است، آبان ماه ۱۰۰ تومان کارمزد افزایش یافت و این در حالی است که با سهمیه بندی مواجه شدیم و میزان فروش کاهش یافته است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده‌های نفتی در پایان نسبت به هزینه بالای عرضه نفت گاز در جایگاه‌ها به دلیل میزان استهلاک انتقاد کرد و عنوان کرد که تاکنون همسان‌سازی حق العمل این فرآورده انجام نشده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول