کد خبر:161845
پ
سازمان نظام مهندسی معدن
در حکمی از سوی معاون وزیر صنعت:

سرپرست نظام مهندسی معدن منصوب شد

سرپرست نظام مهندسی معدن در حکمی از سوی معاون وزیر صنعت منصوب شد.

سرپرست نظام مهندسی معدن در حکمی از سوی معاون وزیر صنعت منصوب شد.

 

*** انتصاب سرپرست نظام مهندسی معدن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، داریوش اسماعیلی در حکم تقی نبئی آورده است:

بدین وسیله تا صدور حکم و تعیین رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران، به سمت سرپرست سازمان منصوب می‌‌شوید.

 

*** اطلاعات تکمیلی

 

تقی نبئی، عضو و دبیر اجرایی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی معدن ایران بوده و از سال ۱۳۸۸ تاکنون رییس سازمان نظام مهندسی معدن استان قزوین است.

حسن روحانی در ۱۹ مهرماه ۹۷ در حکمی به پیشنهاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، داریوش اسماعیلی را برای مدت سه سال به عنوان رئیس شورای مرکزی و رییس سازمان نظام مهندسی معدن منصوب کرده بود.

هشتم بهمن ماه امسال مجلس شورای اسلامی موضوع استعفای داریوش اسماعیلی از نمایندگی مردم خرامه، سروستان، کوار را در دستور کار قرار داد که از مجموع ۱۹۴ نماینده حاضر با ۱۶۷ رای موافق، ۹ رای مخالف و سه رای ممتنع با آن موافقت کرد.

رضا رحمانی وزیر صنعت،معدن وتجارت در ۱۲ بهمن ماه امسال در حکمی اسماعیلی را به عنوان معاون امور معادن و صنایع معدنی منصوب کرد.

پیش از این جعفر سرقینی از دولت یازدهم پست معاون وزیر در امور معادن وصنایع معدنی در وزارت صنعت را برعهده داشت و پس از دوره چهار ساله محمد رضا نعمت زاده، مدت ۱۲ ماه نیز با محمد شریعتمداری در این پست همکاری کرد و بیش از ۱۳ ماه نیز با رحمانی همراهی داشت.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است، سازمان نظام مهندسی‌معدن ایران اکنون حدود ۳۰ هزار نفر عضو دارد و از خرداد ۱۳۸۲ اعضای شورای مرکزی نخستین دوره در نشست هیات عمومی انتخاب شدند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول