کد خبر:161395
پ
طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

برگزاری مجمع عمومی طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با دستور کار بررسی عملکرد طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۱۳۹۷ برگزار شد.

مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با دستور کار بررسی عملکرد طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۱۳۹۷ برگزار شد.

 

*** برگزاری مجمع عمومی طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این مجمع که به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی، راه و شهرسازی، نیرو و جهاد کشاورزی به‌عنوان صاحبان سهام این سازمان حضور داشتند.

در این نشست، معاون وزیر و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به ارائه گزارش عملکرد طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای، سال ۱۳۹۷ این سازمان در شاخص‌های عملکردی، اعتبارات و بودجه، اقدامات نرم افزاری و حمایتی، توسعه صنایع کوچک، تکمیل زیرساخت‌ها و … پرداخت و به سئوالات سهامداران پاسخ داد.

همچنین موارد مطرح ‌شده در نشست، با تأیید و رأی اعتماد سهامداران به تصویب رسید.

 

*** ارائه گزارش صورت‌های مالی طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای

 

سازمان حسابرسی نیز در بخش دیگر این نشست، به ارائه گزارش صورت‌های مالی طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سال گذشته پرداخت که عملکرد مالی و جریان‌های نقدی آن از تمام جنبه‌های بااهمیت و طبق استانداردهای حسابداری، “مطلوب” و مورد تأیید قرار گرفت.

طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۱۳۹۷ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران مشتمل بر ۹ طرح ملی است که از مجموع ۶۷۸ میلیارد ریال اعتبار مصوب، معادل ۶۲ درصد آن به مبلغ ۴۱۹ میلیارد ریال تخصیص و ۱۰۰ درصد این مبلغ نیز جذب شده است.

کمک به تکمیل و ایجاد تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک‌های صنعتی، ایجاد ۷ شهرک فنآوری، ایجاد مراکز خدمات فنآوری و کسب و کار، کمک به نوسازی و تجدید ساختار صنایع، کمک‌های فنی و اعتباری به صنایع کوچک و متوسط، کمک‌های فنی و اعتباری به صنایع لبنی، طرح کمک به توسعه خوشه‌های صنعتی، کمک به ایجاد زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی و کمک به ایجاد و توسعه زیرساخت‌های جاسک تا گواتر، از جمله طرح‌های ملی تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سال ۱۳۹۷ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است.

 

*** سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت‌های استانی تابعه آن هم‌اینک با دارا بودن ۴۹۹ شهرک و ۳۱۹ ناحیه صنعتی و ۳ منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره‌برداری، ۶۵ شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی، ۶ شهرک فنآوری، ۳۷ مرکز خدمات فنآوری و کسب و کار، ۲ مجتمع فنآوری اطلاعات و خدمات نرم‌افزاری، ۸۱ هزار و ۳۳ قرارداد منعقده و بهره‌برداری از ۴۴ هزار و ۸۹۹ واحد صنعتی و ۲ هزار و ۹۸۷ واحد کارگاهی، موجبات اشتغال مستقیم ۹۰۴ هزار و ۵۳۷ نفر را در سراسر کشور فراهم کرده است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول