کد خبر:161163
پ
وزارت صمت

آغاز فصل جدید همکاری‌های مشترک میان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و معاونت آموزش،پژوهش و فناوری وزارت صمت

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت دیدار و گفتگو کرد.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت دیدار و گفتگو کرد.

 

*** آغاز همکاری میان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و وزارت صمت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،  مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در این دیدار با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد ۱۱ ماهه صندوق حمایت از صنایع پیشرفته پرداخت و اظهار داشت:

در این مدت با توجه به شرایط کلی حاکم بر کشور و مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم‌ها تمام تلاش خود را در ارائه خدمات به متقاضیان، مطابق با سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت به کار بستیم که خوشبختانه در مقایسه با سنوات گذشته رشد قابل توجهی داشتیم.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های موجود هر دو مجموعه، به تعامل بیش از پیش شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با معاونت آموزش،پژوهش و فناوری وزارت صمت تاکید کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در ادامه این دیدار طرفین بر سر همکاری دوجانبه به منظور تطبیق سیاست‌گذاری‌ها در حوزه صنایع پیشرفته با سیاست‌های کلی وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین برگزاری اولین نمایشگاه بومی سازی صنایع پیشرفته و استقرار دبیرخانه آن در معاونت آموزش،پژوهش و فناوری توافق کردند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول