کد خبر:160610
پ
نتایج انتخابات مجلس یازدهم
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

نتایج انتخابات مجلس یازدهم

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار و بعد از اتمام رای‌گیری نتایح نهایی منتخبین ملت اعلام شد.

 انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار و بعد از اتمام رای‌گیری نتایح نهایی منتخبین ملت اعلام شد.

 

*** نتایج انتخابات مجلس یازدهم 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، روز گذشته (دوم اسفندماه) یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح ‌آغاز و تا ساعت ۲۴ ادامه یافت که براین اساس باید ۲۹۰ نماینده از ۲۰۸ حوزه انتخابیه انتخاب و راهی خانه ملت شوند.

از مجموع ۲۰۸ حوزه انتخابیه در سراسر کشور تعداد ۱۷۴ حوزه دارای ۱ نماینده، ۲۱ حوزه ۲ نماینده، ۸ حوزه ۳ نماینده، یک حوزه ۴ نماینده، ۲ حوزه ۵ نماینده، ۱ حوزه ۶ نماینده و ۱ حوزه نیز ۳۰ نماینده هستند. ۵ حوزه انتخابیه نیز به نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس یازدهم اختصاص دارد.

گفتنی‌است؛ تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. ولی آنچه به صورت غیررسمی از سوی ستادهای انتخاباتی در استان‌ها و شهرستان‌ها به گوش رسانه‌ها رسیده است به شرح زیر است:

 

  • نکته: این خبر در حال تکمیل است…

 

*** آذربایجان شرقی 

 

 

*** آذربایجان غربی 

 

 

*** اردبیل 

 

 

*** استان ایلام

 

 

*** استان اصفهان

 

 

*** استان البرز 

 

 

*** استان بوشهر

 

 

 

*** استان تهران

 

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در گفت‌وگویی تلویزیونی با شبکه خبر اسامی ۳۵ نفر حائز بیشترین رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را اعلام کرد.

اسامی ۴۰ نفر اول در حوزه انتخابیه تهران به شرح زیر است:

۱- محمدباقر قالیباف

۲- مصطفی میرسلیم

۳- مرتضی آقاتهرانی

۴- الیاس نادران

۵-محسن دهنوی

۶-محمود نبویان

۷-محسن پیرهادی

۸٫ سید احسان خاندوزی

۹٫ابوالفضل عمویی

۱۰٫فاطمه رهبر

۱۱٫اقبال شاکری

۱۲٫بیژن نوباوه وطن

۱۳٫ مجتبی توانگر

۱۴٫ روح‌الله ایزدخواه

۱۵٫احمد نادری

۱۶٫ سیدنظام موسوی

۱۷٫عبدالحسین روح‌الامینی

۱۸٫زهره الهیان

۱۹٫مالک شریعتی

۲۰٫مهدی شریفیان

۲۱٫سیدرضا تقوی

۲۲٫سمیه رفیعی

۲۳٫سیدعلی یزدی‌خواه

۲۴٫علی خضریان

۲۵٫ فاطمه قاسمپور

۲۶٫مجتبی رضاخواه

۲۷٫رضا تقی پور انوری

۲۸٫ غلام‌رضا رضوانی

۲۹٫ زهره سادات لاجوردی

۳۰٫ عزت‌الله اکبری تالارپشتی

۳۱٫ وحید یامین پور

۳۲٫ حمید رسایی

۳۳٫ علی جعفری

۳۴٫ علیرضا محجوب

۳۵٫ محمدصادق شهبازی راد

۳۶٫ سهیلا جلودارزاده

۳۷٫ مجید انصاری

۳۸٫ مصطفی کواکبیان

۳۹٫ سید محمد حسینی

۴۰٫ سید محمد آقامیری

حوزه انتخابیه پاکدشت: فرهاد بشیری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ورامین‌، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی (مستقل)

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد(اصولگرا)

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی (اصولگرا)

 

*** استان بوشهر

 

حوزه انتخابیه بوشهر، دشتی و تنگستان: غلامحسین کرمی

 

*** استان چهارمحال و بختیاری

 

 

***  استان خراسان جنوبی

 

 

*** استان خراسان رضوی

 

 

*** استان خراسان شمالی 

 

 

*** استان خوزستان

 

 

*** استان زنجان

 

حوزه انتخابیه خدابنده: سید البرز حسینی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه: حسن شجاعی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی: مرتضی خاتمی (اصلاح طلب)

حوزه انتخابیه ایذه باغملک: عبدالله ایزدپناه 

 

*** استان سمنان

 

 

 

*** استان سیستان و بلوچستان 

 

حوزه انتخابیه سراوان: ملک فاضلی

 

*** استان فارس

 

حوزه انتخابیه شیراز: جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک‌فطرت، ابراهیم عزیزی

حوزه انتخابیه مرودشت: قبادی و رشیدی

حوزه انتخابیه فسا: فیروزی

حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی

حوزه انتخابیه کوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری

حوزه انتخابیه کازرون: فریدون عباسی

حوزه انتخابیه فیروزآباد: فروردین

حوزه انتخابیه اقلید: مسلم صالحی

حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت: عسکری

حوزه انتخابیه لارستان: حسین حسین‌زاده

حوزه انتخابیه آباده و بوانات: زارع

حوزه انتخابیه استهبان و نی‌ریز: فرهاد طهماسبی

حوزه انتخابیه آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: به ترتیب رحیم زارع، بلارک

 

 

*** استان قم 

 

احمد امیرآبادی فراهانی (اصولگرا)

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری (اصولگرا)
علیرضا زاکانی (اصولگرا)

 

*** استان قزوین 

 

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز: فاطمه محمدبیگی(اصولگرا)، لطف الله سیاهکلی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج: روح الله عباسپور(اصولگرا)

حوزه انتخابیه تاکستان: رجب رحمانی (اصولگرا)

 

*** استان کرمان 

 

حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی (اصولگرا)، محمدمهدی زاهدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کهنوج : منصور شکراللهی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شرق کرمان (بم، ریگان، فهرج و نرماشیر): حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: عفت شریعتی‌ کوهبنانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رفسنجان: حجت الاسلام حسین جلالی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شهر بابک: مصطفی رضاحسینی قطب آبادی (اصلاح طلب)

حوزه انتخابیه سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی

حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه: صمدالله محمدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شهر بابک: رضا حسینی (اصلاح طلب)

 

*** استان کردستان 

 

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان (مستقل)، محسن فتحی(مستقل اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه قروه و دهگلان: پرویز اوستا 

حوزه انتخابیه بیجار: حمدالله کریمی(مستقل اصولگرا)

حوزه انتخابیه سقز و بانه: بهزاد رحیمی(مستقل)

حوزه انتخابیه مریوان و سرو آباد: عثمان باقدم(اصولگرا)

 

*** استان کرمانشاه

 

حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری (اصولگرا)

محمد رشیدی (اصولگرا)

جهانبخش امینی (اصلاح طلب)

حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو: نادر نادری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: علی رضایی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب: شهریار حیدری (مستقل)

حوزه انتخابیه پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی: آرش لهونی (اصلاح طلب)

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا (اصولگرا)

 

*** استان کهگیلویه و بویراحمد

 

حوزه انتخابیه کهگیلویه: محمد موحد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر (اصولگرا)

حوزه انتخابیه گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاح‌طلب)

 

*** استان گیلان

 

حوزه انتخابیه تالش، ماسال و رضوانشهر: شکری

حوزه انتخابیه رشت: جبار کوچکی‌نژاد، عظمتی و آقازاده

حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر: رمضانی

حوزه انتخابیه بندرانزلی: احمد دنیامالی

حوزه انتخابیه شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل: زبیح نیکفر

حوزه انتخابیه صومعه سرا: دلخوش

حوزه انتخابیه فومن و شفت: بهروزی‌فر

حوزه انتخابیه رودسر و املش: محمد صفری ملکمیان

حوزه انتخابیه لنگرود: لاهوتی

حوزه انتخابیه رودبار: چگینی

حوزه انتخابیه آستارا: غلامرضا مرحبا 

 

*** استان گلستان

 

حوزه انتخابیه گرگان و آق‎قلا: سنگ درینی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه علی‎‎آباد کتول: رحمت‌الله نوروزی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان: جلال ایری (مستقل)

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: غلامعلی کوهساری (اصلاح طلب)

 

*** استان لرستان

 

حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی(مستقل)

حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان: عباس گودرزی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه سلسله و دلفان: یحیی ابراهیمی(اصلاح طلب)

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی: محمودوند(مستقل)، ویسکرمی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه پلدختر: حمیدرضا کاظمی(اصولگرا)

 

*** استان مازندران 

 

حوزه انتخابیه رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: ولی‌الله فرزانه

حوزه انتخابیه آمل: رضا حاجی‌پور(اصولگرا)

حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: کمال علیپور و کیوان مرادیان دو نامزد اصولگرا به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند

حوزه انتخابیه بابلسر: علی‌اصغر باقرزاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بابل: حسن‌نتایج

حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و عباس‌آباد: محسنی‌بندپی

حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی و علی بابایی‌کارنامی رقابت تنگاتنگی دارند.

 

*** استان مرکزی

 

حوزه انتخابیه شازند: احمدی بیغش (اصولگرا)

حوزه انتخابیه دلیجان و محلات: حجت الاسلام علیرضا سلیمی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری(مستقل اصولگرا)

حوزه آشتیان و فراهان: سینا کمال‌خانی 

حوزه انتخابیه خمین: علیرضا نظری 

 

*** استان هرمزگان

 

حوزه انتخابیه بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی (مستقل)، آشوری (اصولگرا)، آرامی (مستقل)

حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک، پارسیان: احمد جباری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی (اصولگرا)

 

*** استان همدان 

 

حوزه انتخابیه تویسرکان: محمدمهدی مفتح (اصولگرا)

حوزه انتخابیه نهاوند: شهبازی (مستقل )

حوزه انتخابیه رزن درگزین: حسن لطفی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اسدآباد: کیومرث سرمدی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه کبودراهنگ: عیسی جعفری(اصولگرا)

حوزه انتخابیه همدان: حاج بابایی گرایش (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ملایر: آزادیخواه(اصولگرا)

 

*** استان یزد

 

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: صالح جوکار (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا دشتی (مستقل )

حوزه انتخابیه میبد و تفت: سیدجلیل میرمحمدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بافق، ابرکوه، خاتم، مهریز و بهاباد: صباغیان (اصولگرا)

 

انتهای پیام///

منبع
منتخبین (مرکز اطلاع رسانی و خبری انتخابات ایران)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول