کد خبر:160706
پ
شورای پول و اعتبار
رئیس کل بانک مرکزی:

 تلاش برخی افراد برای ایجاد بی‌ثباتی در بازار ارز / بانک مرکزی ثبات لازم را به بازار بازمی‌گرداند

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تلاش برخی افراد برای ایجاد بی‌ثباتی در بازار ارز بیان کرد که بانک مرکزی ثبات لازم را به بازار بازمی‌گرداند.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تلاش برخی افراد برای ایجاد بی‌ثباتی در بازار ارز بیان کرد که بانک مرکزی ثبات لازم را به بازار بازمی‌گرداند.

***  تلاش برخی افراد برای ایجاد بی‌ثباتی در بازار ارز

به گزارش خبرگزاری صنایع، عبدالناصر همتی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی، اظهار داشت:

در خصوص آنچه که موجب تصمیم FATF برای اعلام اقدامات تقابلی علیه ایران شد و مطابق انتظار موجب خرسندی دولت آمریکا و موجه نشان دادن تحریم‌های ظالمانه آنها گردید، صحبتی نمی‌کنم.

وی ادامه داد: به دنبال این اقدام، همانگونه که قبلاً تاکید کردم، گروهی در تلاش بوده و هستند تا با ایجاد فضای روانی بی‌ثباتی و نیز اعلام نرخ‌های بی‌پایه و غیرمعاملاتی در فضای مجازی، در چارچوب فشار حداکثری آمریکا، این تصمیمات را تکمیل کرده و ثبات بازارها، از جمله بازار ارز را مجدداً به هم بزنند.

*** بانک مرکزی ثبات لازم را به بازار بازمی‌گرداند

بانک مرکزی با هیجانات بازار، هیجانی برخورد نمی‌نماید بلکه با رویکرد اصولی و استفاده از امکانات و روش‌های تجربه شده خود در طول ماههای گذشته و با رهیافت صبر و تدبیر، تلاش‌ها برای سفته بازی از طریق تحمیل شوک به بازار ارز را با تقویت اقدامات در دست اجرا، خنثی و ثبات لازم را به بازار اعاده خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس کل بانک مرکزی در پایان، اظهار داشت: به هموطنان عزیز توصیه می‌کنم از ورود به دام روانی سفته بازان و سودجویان پرهیز نمایند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول