کد خبر:159527
پ
شرکت ملی مس
مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی:

اقدامی دیگر از شرکت ملی مس در حوزه مسئولیت اجتماعی/ پیش‌قدم شدن در احداث بزرگراه خواجه-ورزقان بود

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی با اشاره به پیش‌قدم شدن شرکت ملی مس در احداث بزرگراه خواجه-ورزقان، آن را یک پروژه ملی ارزشمند دانست.

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی با اشاره به پیش‌قدم شدن شرکت ملی مس در احداث بزرگراه خواجه-ورزقان، آن را یک پروژه ملی ارزشمند دانست.

 

*** اقدامی دیگر از شرکت ملی مس در حوزه مسئولیت اجتماعی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ابوالقاسم سلطانی در مراسم بهره‌برداری از بزرگراه خواجه-ورزقان، ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر، اظهار داشت:

بزرگراه خواجه-ورزقان که با حمایت شرکت مس احداث شد یک پروژه ملی محسوب می‌شود و اداره راه و شهرسازی به‌عنوان کارفرما تلاش کرد در این پروژه از مشاوران، پیمانکاران و عوامل اجرایی خبره و دارای رزومه خوب و درخشان استفاده کند.

در این پروژه از تمامی عوامل اجرایی به‌ویژه مدیرعامل شرکت مس و مدیر مجتمع مس سونگون تقدیر و تشکر می‌کنم چراکه همواره در این پروژه پیش‌قدم بودند و هیچ‌گونه محدودیتی را برای این پروژه قائل نبودند.

 

*** پیشرفت فیزیکی ماهیانه ۳٫۶ درصد

 

وی ضمن تقدیر از قوه قضائیه، نیروی انتظامی و … بابت مساعدت در عملیات ارزیابی گفت:

با بازدید از این پروژه در تیرماه سال ۹۷ و بررسی گزارش‌های پیشرفت فیزیکی ماهیانه به این نتیجه رسیدیم که بهترین قطعه این پروژه دارای پیشرفت فیزیکی ۱٫۲ درصد در ماه است که نسبت به آمارهای کشوری آمار خوبی بود ولی با توجه به تأمین مالی این پروژه توسط شرکت مس که هیچ مشکلی در پرداخت مطالبات پیمانکاران وجود نداشت با برگزاری جلسات با تک‌تک عوامل و بررسی شرایط اعلام کردیم که حداقل پیشرفت فیزیکی کارفرما ۲٫۶ درصد در ماه است که الحمدالله ما امروز شاهد پیشرفت فیزیکی ماهیانه ۳٫۶ درصد در ماه هستیم که آمار بسیار فوق‌العاده‌ای است.

 

*** کل حجم عملیات خاکی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی در پایان با اشاره به وضعیت مطلوب پیشرفت‌های فیزیکی قطعات ۱ تا ۵ این بزرگراه و همچنین اشاره به آمار اقداماتی همچون قالب‌بندی، آرماتوربندی، بتن‌ریزی، آسفالت و … اظهار داشت:

کل حجم عملیات خاکی این پروژه ۱۶ میلیون مترمکعب است که بیش از ۱۰ میلیون مترمکعب آن انجام شده است که پیشرفت فیزیکی این پروژه بدون محاسبه قطعات ۱ و ۵ دارای ۸۶ درصد و با محاسبه این دو قطعه ۶۰ درصد است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول