کد خبر:159574
پ
افتتاح
وزیر نیرو:

افتتاح ۲۲۷ طرح بزرگ توسط وزارت نیرو تا پایان ۹۸

وزیر نیرو از افتتاح ۲۲۷ طرح بزرگ توسط این وزارتخانه تا پایان سال ۹۸ خبر داد.

وزیر نیرو از افتتاح ۲۲۷ طرح بزرگ توسط این وزارتخانه تا پایان سال ۹۸ خبر داد.

 

*** ضرورت اجرای طرح‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا اردکانیان در مراسم آغاز ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی در شهرستان محمود آباد مازندران، اظهار داشت:

دولت به مردم قول داده بود که تمرکزش را بر اتمام طرح‌های نیمه تمام بگذارد و تاکنون به وعده اش عمل کرده است.

وزیر نیرو گفت: دولت در کنار بهره‌برداری و اتمام طرحهای نیمه‌تمام، برنامه سرمایه‌گذاری برای آینده را هم در دستور کار دارد و لازم است بعضی طرح های ضروری به اجرا گذاشته شود.

 

*** زمینه های سرمایه گذاری دولت

 

وی یکی از زمینه‌های سرمایه‌گذاری دولت در این وزاتخانه را ساخت نیروگاه‌ها برشمرد و گفت:

همزمان با این که نیروگاه‌هایی تا پایان سال وارد مدار بهره‌برداری می‌شوند، عملیات اجرایی نیروگاه‌های دیگری نیز آغاز می‌شود که مهم‌ترین آن این نیروگاه سیکل ترکیبی در استان مازندران است.

اردکانیان افزود: تلاش ما بر این است تا هرچه سریع‌تر فرآیند انتخاب سرمایه‌گذار انجام شود و تا آن زمان نیز از منابع داخلی برای انجام عملیات اجرایی استفاده خواهیم کرد.

وزیر نیرو همچنین گفت: با شروع عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی محمود آباد، این منطقه از کانون‌های پررونق در استان مازندران خواهد شد.

 

*** کلنگ ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی

 

کلنگ ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی در شهرستان محمودآباد در استان مازندران با حضور وزیر نیرو در روستای معلم کلای بخش سرخرود به زمین زده شد.

این نیروگاه که ساختش در زمینی به مساحت ۱۶ هکتار شروع شده، شامل واحد گاز با ظرفیت ۳۴۰ مگاوات و واحد بخار به ظرفیت ۱۶۰مگاوات است.

وزیر نیرو به منظور افتتاح چند طرح مهم این وزارتخانه به مازندران سفر کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، افتتاح پروژه‌های برق مازندران در پست ۴۰۰ کیلوولت مرکزی استان در محل روستای پاشاکلا واقع در جاده ساری – قائمشهر و افتتاح متمرکز آبرسانی به ۵۶ روستا و شهر سرخرود در روستای ریکنده قایمشهر از دیگر برنامه‌های وزیر نیرو در این سفر یک روزه است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول