کد خبر:159269
پ
دکل‌های حفاری
مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی مناطق نفت‌خیز جنوب:

تعمیرات دکل‌های حفاری خشکی با تکیه بر توان داخلی

مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از تعمیرات دکل‌های حفاری خشکی با تکیه بر توان داخلی خبر داد.

مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از تعمیرات دکل‌های حفاری خشکی با تکیه بر توان داخلی خبر داد.

 

*** تعمیرات دکل‌های حفاری خشکی با تکیه بر توان داخلی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، یونس عباسی لرکی با بیان اینکه عملیات بازسازی و تعمیرات اساسی دکل تعمیراتی ۱۰۲ شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به همت توان داخلی این مجموعه بازسازی و تعمیر اساسی شد، اظهار داشت:

عملیات بازسازی و تعمیر اساسی این دکل با استفاده از توان متخصصان این مدیریت و بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخل کشور انجام شد و ضمن صدها هزار دلار صرفه‌جویی ارزی، زمینه بومی‌سازی اینگونه خدمات دانش محور و ارزشمند را در داخل کشور و مناطق نفت‌خیز جنوب فراهم نموده است.

مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب افزود: دکل هم‌اکنون برای تعمیر یک حلقه چاه در حال عملیات است، عملیات بازسازی و تعمیر اساسی دکل تعمیراتی ۱۰۲ که در مدت ۱۱۰ روز تعمیر شده است که رکورد قابل قبولی به شمار می‌رود.

 

*** بازسازی و تعمیر اساسی دکل بعد از ۱۷ سال کارکرد مفید

 

وی ادامه داد: بازسازی و تعمیر اساسی این دکل که بعد از ۱۷ سال کارکرد مفید انجام شده است باعث افزایش راندمان عملیاتی آن، افزایش ضریب ایمنی کارکنان و کاهش هزینه‌های عملیاتی می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در پایان، اظهار داشت:

این مجموعه با در اختیار داشتن یک دکل مکشی و ۳ دکل تعمیراتی، تاکنون تعمیر و تکمیل بیش از ۸۰۰ حلقه چاه را در چهار استان جنوبی کشور در پهنه عملیاتی مناطق نفت‌خیز جنوب، به نحو مطلوب به انجام رسانده است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 6 =

کلید مقابل را فعال کنید