کد خبر:159225
پ
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان ایمیدرو و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران

تفاهم‌نامه همکاری میان ایمیدرو و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با حضور وزرای نفت و صمت در راستای داخلی‌سازی و قطع وابستگی‌ها به امضا رسید.

تفاهم‌نامه همکاری میان ایمیدرو و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با حضور وزرای نفت و صمت در راستای داخلی‌سازی و قطع وابستگی‌ها به امضا رسید.

 

*** امضای تفاهم‌نامه همکاری میان ایمیدرو و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، تفاهم‌نامه همکاری میان ایمیدرو و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌ های نفتی ایران با حضور وزرای نفت و صمت در راستای داخلی‌سازی و قطع وابستگی‌ها به امضا رسید.

این تفاهم‌نامه برای تولید کک اسفنجی و سوزنی در پالایشگاه‌های بندرعباس و امام خمینی شازند میان ایمیدرو و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به امضا رسید.

 

*** حضور رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری 

 

خداداد غریب پور؛ معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو و علیرضا صادق آبادی؛ معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌ های نفتی جمهوری اسلامی ایران این تفاهم‌نامه را امضا و مبادله کردند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری میان ایمیدرو و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌ های نفتی ایران علی آقا محمدی؛ رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیران عامل شرکت‌های فولادی و آلومینیومی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید