کد خبر:260172
پ
بورس
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

ریزش ۳۷ هزار واحدی شاخص بورس در پایان معاملات ۱۸ بهمن‌ماه

شاخص بورس در جریان معاملات ۱۸ بهمن‌ماه ۳۷ هزار و ۶۲۱ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱ میلیون و ۱۳۵ هزار و ۳۸۸ واحد قرار گرفت.

شاخص بورس در جریان معاملات ۱۸ بهمن‌ماه ۳۷ هزار و ۶۲۱ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱ میلیون و ۱۳۵ هزار و ۳۸۸ واحد قرار گرفت.

 

*** شاخص بورس ۳۷ هزار واحد افت کرد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در جریان معاملات ۱۸ بهمن‌ماه بازار سرمایه، تعداد ۶ میلیارد و ۹۲۳ میلیون سهم و حق‌تقدم به ‌‌ارزش ۷ هزار و ۹۰ میلیارد تومان در ۷۷۹ هزار نوبت مورد داد و ستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۳۷ هزار و ۶۲۱ واحدی در ارتفاع ۱ میلیون و ۱۳۵ هزار و ۳۸۸ واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر افت دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل نمادهای معاملاتی تولیدی فولاد سپید فراب کویر، پتروشیمی شازند و ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص بورس شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روزی منفی را پشت‌سر گذاشتند، به‌ طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۹۸۱۷ واحد، کل (هم‌وزن) ۷۰۱۸ واحد، قیمت (هم‌وزن) ۴۵۹۰واحد، آزاد شناور ۴۲۴۰۶ واحد و شاخص‌های‌ بازار اول و دوم ۳۱۵۸۰ و ۶۱۹۵۰ واحد افت کردند.

 

 

همچنین بخوانید:

شاخص بورس ۲۴ هزار واحد افت کرد

اعطای کارت اعتباری به دارندگان سهام عدالت در هفته جاری

دولت، سهامداران بورس را رها نکند

 

 

*** بازار فرابورس در معاملات ۱۸ بهمن‌ماه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱ میلیارد و ۵۰۴ میلیون ورقه به ‌ارزش ۴ هزار و ۶۰۵ میلیارد تومان در ۴۰۳ هزار نوبت، آیفکس ۲۹۴ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷ هزار و ۱۳۹ واحد قرار گرفت.

در این بازار بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، فولاد هرمزگان جنوب و سنگ آهن گهر زمین شد و در مقابل نمادهای معاملاتی توزیع دارو پخش، قاسم ایران و مجتمع صنایع لاستیک یزد بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول