کد خبر:158638
پ
وزارت نفت
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد

انتشار فراخوان وزارت نفت برای انتخاب سرمایه‌گذار با هدف توسعه پتروپالایشگاه‌ها

وزارت نفت برای انتخاب سرمایه‌گذار با هدف توسعه پتروپالایشگاه‌ها فراخوانی را منتشر کرد.

وزارت نفت برای انتخاب سرمایه‌گذار با هدف توسعه پتروپالایشگاه‌ها فراخوانی را منتشر کرد.

 

*** انتشار فراخوان وزارت نفت برای انتخاب سرمایه‌گذار با هدف توسعه پتروپالایشگاه‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فراخوان وزارت نفت برای انتخاب سرمایه‌گذار با هدف توسعه پتروپالایشگاه‌ها با استفاده از سرمایه گذاری مردمی در سایت این وزارتخانه منتشر شد.

در این فراخوان آمده است: در اجرای قانون حمایت از توسعه صنایع پایین‌دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه‌گذاری مردمی، آئین‌نامه اجرایی قانون مزبور به شماره ۱۳۸۴۷۴/ت۵۷۰۳۸هـ مورخ ۹۸/۱۰/۲۹ مصوب هیات محترم وزیران و همچنین با هدف اجرایی نمودن منویات رهبرمعظم انقلاب (مدظله‌العالی) در خصوص سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و به منظور جلوگیری از خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده، وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران از کلیه سرمایه‌گذاران بخش غیردولتی که دارای توانایی فنی و مالی لازم می‌باشند.

دعوت به عمل می‌آورد تا با هدف ایجاد تأسیسات پالایشگاهی و پتروپالایشگاهی با ضریب پیچیدگی بالا در سواحل کشور (نواری در خشکی تا فاصله ۲۰ کیلومتری از دریا) درخواست اولیه خود را براساس فرمت ارائه شده دراین تارنما تا پایان وقت اداری ۹۸/۱۲/۱۷ به معاونت برنامه‌ریزی ارائه نمایند.

 

*** ارائه درخواست‌های اولیه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، به درخواست‌های اولیه که صرفا تا تاریخ مزبور بصورت کتبی و با امضای مقامات مجاز آنها، به ترتیب مقرر، به معاونت برنامه‌ریزی وزارت نفت ارائه شود، ترتیب اثر داده خواهد شد لذا به درخواست‌های اولیه که پس از این تاریخ واصل شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید