کد خبر:158761
پ
شرکت قطارهای حومه‌ای
وزیر راه و شهرسازی:

آغاز مرحله دوم ثبت‌نام مسکن ملی از اسفند ماه ۹۸ / ریزش ۴۲ درصدی ثبت‌نام‌کنندگان

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز مرحله دوم ثبت‌نام مسکن ملی از اسفند ماه ۹۸ از ریزش ۴۲ درصدی ثبت‌نام‌کنندگان خبر داد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز مرحله دوم ثبت‌نام مسکن ملی از اسفند ماه ۹۸ از ریزش ۴۲ درصدی ثبت‌نام‌کنندگان خبر داد.

 

*** آغاز مرحله دوم ثبت‌نام مسکن ملی از اسفند ماه ۹۸

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محمد اسلامی در حاشیه افتتاح پروژه‌های دهه فجر در شهرستان پردیس در جمع خبرنگاران با تأکید بر تحویل کامل مسکن مهر به مردم، اظهار داشت:

واحدهای مسکن مهر باید به صورت کامل به مردم تحویل داده شوند و مسئولان برای تحویل این واحدها منتظر برنامه افتتاحیه نباشند.

وی سپس با اشاره به برنامه‌های قابل افتتاح در شهرستان پردیس بیان کرد:

مهم‌ترین پروژه‌ای که امروز در پردیس افتتاح شد پروژه آبرسانی به فاز ۱۱ پردیس بوده و علاوه بر این منبع آب ۲۴ هزار مترمکعبی شامل ۳ منبع آب نیز از دیگر برنامه‌ها بوده است.

وزیر راه و شهرسازی همچنین افزود:

خط انتقال ۸٫۴ کیلومتری، احداث مدرسه، مسجد، بازارچه و دیگر امکاناتی رفاهی نیز با سرمایه‌گذاری سنگین شرکت عمران پردیس انجام شده است که هدف از این پروژه‌ها صرفاً کمک به واحدهای خدمات‌رسان بوده بیش از این واحدهای مسکونی ما معطل دریافت خدمات‌ زیربنایی نشوند.

 

*** فروش امتیاز واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی

 

اسلامی ادامه داد: هدف از احداث واحدهای مسکونی صرفاً خانه‌دار کردن افراد نیست بلکه ایجاد شرایط بهتر برای زندگی است که این زندگی نیازمند امکانات جانبی است که تلاش داریم در حد توان امکانات ضروری را فراهم کنیم که پیام افتتاح امروز نیز تحقق این وعده و سیاست است که امیدواریم تا پایان سال ۹۸ بتوان وعده خود را مبنی بر احداث ۹۰۰ هزار واحد مسکونی، ۵۰۰ واحد مسکونی مهر و ۴۰۰ هزار واحد مسکونی اقدام ملی را به استثنای واحدهای دارای پرونده قضایی را به متقاضیان تحویل دهیم.

وی در ادامه با اشاره به اختتامیه احداث مسکن مهر در برخی استان‌ها بیان کرد:

امروز مراسم اختتامیه مسکن مهر در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد و عملیات اجرایی ۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی ملی را آغاز کردند.

 

*** فروش امتیاز واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی مسکن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر راه و شهرسازی در پایان با اشاره به فروش امتیاز واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی، اظهار داشت:

هرکسی که اقدام به فروش این امتیاز کند در واقع خود را محروم کرده است، چون این واحدها به کسانی واگذار می‌شود که واجد شرایط بوده و به این خاطر ما از میان ثبت‌نام‌کنندگان شاهد ریزش ۴۲ درصدی بوده‌ایم.

مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی آغاز شده است از ۲۳۴ هزار نفر ثبت‌نام‌کننده مسکن طرح اقدام ملی حدود ۱۲۳ هزار نفر واجد شرایط هستند و توصیه ما این است که کسی مبادرت به فروش امتیاز خود نکند و سوداگری قطعاً برای آن‌ها دردسرساز خواهد شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید