خبرنگار :
پ
رئیس دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع پاسخ داد:

رویکرد دانشگاه علم و صنعت در همایش حمل ‌و نقل ریلی+فیلم

دانشگاه علم و صنعت شناسایی چالش‌ها، ارائه راهکارها و برداشتن مشکلات و موانع را بعنوان یک رویکرد در همایش حمل ‌و نقل ریلی، فرصت‌ها، ظرفیت‌ها و رونق تولید دنبال می‌کند.

 

*** رویکرد دانشگاه علم و صنعت در همایش حمل ‌و نقل ریلی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، جبارعلی ذاکری در حاشیه برگزاری همایش حمل ‌و نقل ریلی، فرصت‌ها، ظرفیت‌ها و رونق تولید و در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار این خبرگزاری پیرامون برگزاری این همایش، اظهار داشت:
امروز میزبان فعالان صنعت حمل‌ونقل ریلی کشور بودیم و کلیه کارشناسان، مدیران اجرایی، کارفرماهای وزارت راه و شهرسازی و فعالان این صنعت در دانشگاه علم و صنعت گرد هم آمدند و ما نیز به عنوان دانشگاه به دنبال بررسی چالش‌های فراروی این صنعت و مشکلاتی که شرکت‌ها و تولیدکنندگان فعال در این حوزه دارند بودیم تا به منظور رفع این چالش‌ها، در پنل‌های تخصصی راهکاری برای برون‌رفت از وضعیت فعلی پیدا کنیم.

 

 

*** ضرورت توسعه حمل ‌و نقل ریلی

 

وی در ادامه گفت: در برنامه‌های توسعه‌ای کشور در هر برنامه ۵ ساله بر توسعه حمل ‌و نقل ریلی نسبت به مدل‌های دیگر حمل ‌و نقل تأکید جدی‌تری صورت می‌گیرد.
در همین راستا در صدد هستیم بررسی کنیم که دلایل نرسیدن به اهداف بعد از ۶ برنامه اجرایی چه عواملی هستند.

 

*** نقش دانشگاه علم و صنعت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس دانشگاه علم و صنعت در پایان اظهار داشت:
خوشبختانه کارفرماها و سازندگان و تولیدکنندگان در این همایش حضور دارند و دانشگاه نیز به عنوان یک نهاد سوم و بی‌طرف در کنار این عزیزان ایفای نقش می‌کند.
امیدواریم که یک هم‌افزایی خوب در خصوص شناسایی چالش‌ها، ارائه راهکارها و برداشتن مشکلات و موانع و ارتباط بیشتر صنعتگران این حوزه باشیم.

 

در پایان می‌توانید فیلم این مصاحبه را مشاهده نمایید:

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید