کد خبر:156849
پ
فرامرز محبوبی
معاون امور صنایع سازمان صنعت در استان سمنان:

صدور ۱۷۷۵ مجوز صنعتی و اشتغالزایی ۱۷۲۰ نفر در صنایع استان سمنان

معاون امور صنایع سازمان صنعت در استان سمنان از صدور ۱۷۷۵ مجوز صنعتی و اشتغالزایی ۱۷۲۰ نفر در صنایع این استان در ۹ ماه نخست سال ۹۸ خبر داد.

معاون امور صنایع سازمان صنعت در استان سمنان از صدور ۱۷۷۵ مجوز صنعتی و اشتغالزایی ۱۷۲۰ نفر در صنایع این استان در ۹ ماه نخست سال ۹۸ خبر داد.

 

*** صدور ۱۷۷۵ مجوز صنعتی و اشتغالزایی ۱۷۲۰ نفر در صنایع استان سمنان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فرامرز محبوبی با اعلام این خبر ، اظهار داشت:

در این مدت واحدهای صنعتی استان با سرمایه‌گذاری ۴۱۷۰ میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده‌اند که زمینه اشتغال حدود ۱۷۲۰ نفر را در استان فراهم آورده‌اند.

وی تصریح کرد: در نه ماه گذشته برای واحدهای صنعتی که جواز تأسیس اخذ کرده‌اند، سرمایه‌گذاری بالغ‌ بر چهل و یک هزار میلیارد ریال با اشتغال حدود ۴۱ هزار نفر پیش‌بینی شده است.

 

*** وضعیت صنعت در سمنان

 

محبوبی با بیان اینکه در نه ماه سال ۹۸ ، ۱۷۷۵ مجوز صنعتی در استان صادر شده است ، گفت: ۱۳۳ واحد صنعتی در استان پروانه بهره‌برداری و ۱۶۴۲ واحد نیز جواز تأسیس دریافت کرده‌اند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در پایان با اشاره به وضع موجود در بخش صنعت استان سمنان، اظهار داشت:

طی پایش صورت گرفته از واحدهای تولیدی استان تا کنون ۱۸۱۲ واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره‌برداری و مشغول به فعالیت هستند که با سرمایه‌گذاری حدود ۵۵ هزار میلیارد ریال منجر به اشتغال بیش از ۵۱ هزار نفر در استان شده اند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید