کد خبر:156666
پ
نمایشگاه شیشه و تجهیزات
رئیس ستاد برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی شیشه و صنایع وابسته:

حضور شرکت‌های چینی و ترکیه‌ای در نمایشگاه شیشه و صنایع وابسته

رئیس ستاد برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و صنایع وابسته از حضور شرکت‌های چینی و ترکیه‌ای در این نمایشگاه خبر داد.

رئیس ستاد برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی شیشه و صنایع وابسته از حضور شرکت‌های چینی و ترکیه‌ای در این نمایشگاه خبر داد.

 

*** سهم ۴ درصدی صنایع شیشه در توسعه اقتصادی کشور

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ادریس مازندرانی با بیان این که بیش از ۶۰ شرکت ایرانی در سومین نمایشگاه شیشه و تجهیزات وابسته به معرفی محصولات خود می‌پردازند، اظهار داشت:

این نمایشگاه در مساحتی حدود ۷ هزار و ۵۰۰ متر در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی ایران از روز پنجشنبه ۳ بهمن کار خود را آغاز می‌کند.

رئیس ستاد برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی شیشه و صنایع وابسته با اشاره به سهم ۴ درصدی صنایع شیشه در توسعه اقتصادی کشور، گفت:

سومین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته فرصت مناسبی است که فعالان این صنعت بتوانند به رشد این میزان کمک کنند.

وی با یادآوری صادرات شیشه ایران به ۳۵ کشور دنیا، خاطرنشان کرد:

افزایش میزان صادرات این صنعت می تواند با تکیه بر چنین نمایشگاهی رقم بخورد و فرصت برای غرفه داران فراهم می‌شود تا با برگزاری جلسات B2B قراردادهای خارجی خود را افزایش دهند.

 

*** حضور شرکت‌های چینی و ترکیه‌ای درنمایشگاه شیشه و تجهیزات

 

رئیس ستاد برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی شیشه و صنایع وابسته در پایان، حضور شرکت‌های چینی و ترکیه‌ای در این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای همکاری بیشتر تولید کنندگان ایرانی با این کشورها دانست و تصریح کرد:

در ایران به دلیل داشتن معادن سیلیس، سوخت ارزان و ماشین‌آلات مدرن نرخ تمام شده شیشه و صنایع مرتبط آن کمتر از کشور‌های دیگر است و این مساله موجب می‌شود تا ترکیه و چین با حضور در این نمایشگاه نسبت به خرید محصولات ایرانی ترقیب شوند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است، سومین نمایشگاه بین‌المللی شیشه و صنایع وابسته، از پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ تا یکشنبه ۶ بهمن از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ میزبان بازدید‌کنندگان در سالن‌های ۵ و ۶ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران است. 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید