خبرنگار :
پ
مدیرعامل ایمیدرو در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع:

انعقاد پانصد میلیون یورو تفاهم‌نامه میان تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان صنعت فولاد در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد+فیلم

مدیرعامل ایمیدرو از انعقاد پانصد میلیون یورو تفاهم نامه میان تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان صنعت فولاد در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد در راستای نهضت ساخت داخل و با هدف صرفه جویی ارزی و جلوگیری از واردات، خبر داد.

 

*** دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، خداداد غریب‌پور در حاشیه بازدید از دومین جشنواره و نمایشگاه‌ ملی‌فولاد ایران و در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار این خبرگزاری، پیرامون دستاوردهای برگزاری این نمایشگاه، اظهار داشت:

خوشبختانه استخراج سنگ‌آهن، کنسانتره، گندله، آهن اسفنجی، فولاد و همچنین صادرات این محصولات معدنی روند رو به رشدی داشته است.

در نمایشگاه نیز تعداد شرکت‌کنندگان و مساحت نمایشگاه نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

وی در ادامه افزود: در مراسم افتتاح دومین جشنواره و نمایشگاه ملی‌فولاد تفاهم‌نامه پانصد میلیون یورویی میان تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان امضاء شد، این تفاهم‌نامه موجب خواهد شد تا پانصد میلیون یورو نیاز ارزی کشور مرتفع گردیده و از واردات بی‌نیاز شویم که البته این روند، یک روند ادامه‌دار خواهد بود.

 

 

*** نمایشگاه ملی فولاد، نمایشگاهی عملیاتی است

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس هیات عامل ایمیدرو در پایان نیز اظهار داشت:

دومین جشنواره و نمایشگاه ملی‌فولاد ایران یک نمایشگاه کاملاً عملیاتی است، صنعت فولاد در کشور صنعت قدرتمندی است و این توان را دارد که با قدرت مسیرش را ادامه دهد و تحریم‌ها اثری بر آن نخواهد داشت.

 

 

 

در پایان می‌توانید گزارش تصویری این مصاحبه را مشاهده نمایید:

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید