کد خبر:150608
پ
تعطیلی نمایشگاه‌ها
مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران:

برگزاری ۴۰ نمایشگاه در ۱۵ کشور همسایه

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از برگزاری ۴۰ نمایشگاه در ۱۵ کشور همسایه خبر داد.

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از برگزاری ۴۰ نمایشگاه در ۱۵ کشور همسایه خبر داد.

 

*** رونق تولید برنامه محوری وزارت صمت است

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بهمن حسین زاده در نشست با روسا و معاونان بازرگانی سازمان های صمت استانی، اظهار داشت:

رونق تولید برنامه محوری وزارت صمت است و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها و حضور پررنگ آن‌ها در حاشیه هر نمایشگاه در حال برگزاری در اولویت قرار داده‌ایم.
مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران ادامه داد: سال ۹۷ در مجموع ۷۵ نمایشگاه برگزار کردیم در حالی که تا پایان سال ۹۸، برگزاری ۱۰۷ نمایشگاه را تقویم کرده‌ایم.

 

*** برگزاری دو نمایشگاه متافو و چاپ و بسته‌بندی

 

حسین زاده در ادامه بیان کرد: در حال حاضر ۲ نمایشگاه متافو و چاپ و بسته‌بندی و صنایع وابسته آن را برگزار می‌کنیم که در متافو ۲۹۳ شرکت داخلی با ۸۰ شرکت خارجی آن در شرایط خاص اقتصادی کشورمان مشارکت کرده‌اند.
وی افزود: ۵۰۰ شرکت در نمایشگاه صنعت چاپ و بسته‌بندی و صنایع وابسته حضور دارند.

 

*** برگزاری ۴۰ نمایشگاه در ۱۵ کشور همسایه

 

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با تولیدکنندگان، بیان داشت:

در نظر داریم فضای مناسبی را برای برگزاری نمایشگاه تقاضامحور ساخت داخل و قطعات ارزبر در کنار هر نمایشگاهی اختصاص دهیم و در کنار هر نمایشگاهی که برگزار می‌شود نمایشگاه نیازمحور آن را هم برپا خواهیم کرد.
حسین زاده تصریح کرد : ایده‌های جدیدی برای برگزاری نمایشگاه‌ها داریم و برگزاری ۴۰ نمایشگاه برای صادرات به ۱۵ کشور همسایه را به عنوان اولویت‌های صادراتی کشورمان، در دستور کار داریم.
وی ادامه داد: برگزاری اولین نمایشگاه برای معرفی فرصت‌های صادراتی در چارچوب موافقتنامه اوراسیا در دستور کار شرکت نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران است و یک‌ پنل اختصاصی در نمایشگاه اکسپو به هر یک از استان ها تخصیص می دهیم.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در پایان اظهار داشت: نمایشگاه‌های استانی باید صرفا در سایت‌های اختصاصی و استاندارد نمایشگاهی در آن استان برگزار شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هشت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول