کد خبر:150566
پ
وزیر صنعت

پیام وزیر صنعت به مناسبت افتتاح نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در شیراز

وزیر صنعت به مناسبت افتتاح نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در شیراز پیامی صادر کرد.

وزیر صنعت به مناسبت افتتاح نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در شیراز پیامی صادر کرد.

 

*** پیام وزیر صنعت به مناسبت افتتاح نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در شیراز

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا رحمانی در این پیام، اظهار داشت:

امروز به وجود همه صنعتگران به‌ویژه فعالان استان پهناور فارس که در جهت تأمین ساخت داخل گام برمی‌دارند به خود می‌بالیم و وزارت صمت هم از هیچ‌گونه تلاش و همکاری دریغ نخواهد کرد.

 

وی ادامه داد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جایگاهی رفیع، استوار و مستحکم قرارگرفته و به لطف خداوند متعال، رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تلاش و کوشش فعلان اقتصادی در جای‌جای ایران اسلامی خصوصاً تلاشگران استان فارس در حوزه‌های صنعت، معدن و تجارت با تلاشی مثال‌زدنی و جهادگونه در حوزه ساخت داخل و رونق تولید در حال ثمر دادن است.

 

رحمانی افزود: از ثمرات تعمیق ساخت داخل تحقق عملی رونق تولید و آبادانی، توسعه کشور و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان این مرزوبوم است چراکه تحریم‌ها یک اراده واحد برای حل مشکلات کشور به وجود آورده و در همین مسیر است که می‌توانیم از تحریم‌ها فرصت بسازیم.

 

*** نمایش توان و اقتدار تولید و معرفی نیازمندی‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان این پیام ضمن قدردانی از تلاش‌ها و همکاری‌های استاندار فارس، امام‌جمعه شیراز، نمایندگان استان در مجلس و فعالان اقتصادی این استان، نوشت:

اولین نمایشگاه بزرگ فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در استان فارس یک فرصت کم‌نظیر برای نمایش توان و اقتدار تولید و معرفی نیازمندی‌ها است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول