کد خبر:150278
پ
جلسه اسقاط خودروهای فرسوده
رئیس انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع خبر داد

جلسه تسهیل اسقاط خودروهای فرسوده کشور برگزار شد/ وجود ۲۰۰۰ خودروی فرسوده در کشور 

جلسه تسهیل اسقاط خودروهای فرسوده کشور با حضور اعضای انجمن اسقاط خودرو و نمایندگان وزارت صمت، سازمان محیط زیست، ایدرو و رئیس و معاون ستاد حمل و نقل سوخت کشور برگزار شد.

جلسه تسهیل اسقاط خودروهای فرسوده کشور با حضور اعضای انجمن اسقاط خودرو و نمایندگان وزارت صمت، سازمان محیط زیست، ایدرو و رئیس و معاون ستاد حمل و نقل سوخت کشور برگزار شد.

 

*** نقش خودروهای فرسوده در تشدید آلودگی هوا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حدود یک هفته است که تهران در کما بسر می‌برد و هوای پایتخت و برخی از کلان شهرهای کشور به دلایل متعدد در وضعیت ناسالم قرار دارد که بدون شک در این وضعیت ناهنجار، نقش خودروهای فرسوده نیز در تشدید این آلودگی قابل توجه است.

 

*** جلسه تسهیل اسقاط خودروهای فرسوده کشور

 

در همین رابطه رئیس انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده کشور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صنایع با اشاره به نقش انکارناپذیر خودروهای فرسوده در تشدید آلودگی هوا، گفت:

در حال حاضر ۲۰۰۰ خودرو فرسوده در کشور وجود دارد که همچنان در صف اسقاط قرار دارند که به دلایل مختلف این مهم انجام نشده است.
در همین رابطه جلسه‌ای با عنوان جلسه تسهیل اسقاط خودرو های فرسوده کشور به میزبانی انجمن اسقاط خودرو برای تسهیل امور در این حوزه برگزار شد.
 
محمدحسین گودرزی در ادامه اضافه کرد:
در جلسه تسهیل اسقاط خودروهای فرسوده کشور، نمایندگان وزارت صنعت، سازمان محیط زیست، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، رئیس و معاون ستاد حمل و نقل سوخت کشور و اعضای انجمن اسقاط خودرو حضور داشتند و در این خصوص به بحث و بررسی پرداختند.
 
 

*** نتایج جلسه تسهیل اسقاط خودرو های فرسوده کشور

 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع رئیس انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده کشور در پایان پیرامون نتایج جلسه مذکور، اظهار داشت:
شرکت‌کنندگان در جلسه تسهیل اسقاط خودرو های فرسوده کشور ضمن بررسی شرایط اسقاط خودرو در کشور از مراکز اسقاط خودرو واقع در شهرک صنعتی شمس آباد بازدید بعمل آوردند.
در پایان این جلسه نیز مقرر شد گزارش مکتوب این جلسه به مدیر کل نیرو محرکه وزارت صنعت ارسال و تصمیمات نهایی پیرامون اسقاط خودرو های فرسوده کشور در جلسات آتی این انجمن اتخاذ شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + ده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول