کد خبر:149883
پ
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران:

اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات زیرساختی شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات زیرساختی شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات زیرساختی شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

 

*** افتتاح پروژه گازرسانی به ناحیه صنعتی دلی بجک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، پروژه گازرسانی به ناحیه صنعتی دلی بجک به نمایندگی از ۶ پروژه توسعه و تکمیل زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران افتتاح شد.

گازرسانی، احداث ایستگاه تقلیل فشار و خط انتقال گاز، خرید ایستگاه ۱۰۰۰۰ تی بی اس و خرید لوله و اتصالات مربوط به خط انتقال گاز ناحیه صنعتی دلی بجک، اجرای خط انتقال برق از فیدر اختصاصی به شهرک صنعتی گچساران و اجرای خط انتقال برق شهرک صنعتی یاسوج ۳ با اعتباری بالغ‌بر ۱۷ میلیارد ریال از جمله پروژه‌هایی بودند که با حضور محسن صالحی‌نیا افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین با حضور در شهرستان یاسوج، از شهرک‌های صنعتی شماره ۳ و ۴ یاسوج و ناحیه صنعتی دلی بجک بازدید و در گفت‌وگو با صنعتگران و فعالان اقتصادی این مناطق، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

 

*** اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات زیرساختی شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد

 

محسن صالحی‌نیا در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، اظهار داشت:

سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات زیرساختی شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده است، مشروط به این‌که استان نیز به همین مقدار از محل اعتبارات استانی در نظر بگیرد.

وی اظهار داشت: در مناطق کم برخوردار مشوق‌هایی همچون واگذاری زمین با قیمت یک‌سوم و یا یک‌چهارم مناطق برخوردار و تسهیلات ارزان‌قیمت تکلیفی برای سرمایه‌گذاران در نظر گرفته می‌شود.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران افزود:

۸۱۶ شهرک و ناحیه صنعتی در کشور وجود دارد که سهم کهگیلویه و بویراحمد از آن ۱.۸ درصد است که امیدواریم با تلاش بیشتر، شاهد رونق در شهرک‌های صنعتی این استان باشیم.

صالحی‌نیا با بیان این‌که شرایط بازگشت به چرخه تولید ۹۰ واحد صنعتی کهگیلویه و بویراحمد تا پایان سال فراهم می‌شود، یادآوری کرد:

واحدهای تولیدی که قابلیت بیشتری دارند هم احیاء می‌شوند.

 

*** احیاء و بازسازی مجدد واحدهای صنعتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پایان اظهار داشت:
برای احیاء و بازسازی مجدد واحدهای صنعتی فرآیندهایی ازجمله عارضه‌یابی اولیه صورت می‌گیرد و امیدواریم در مرحله بعدی شاهد بازگشت واحدهای دارای قابلیت به چرخه تولید باشیم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 16 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول