خبرنگار :
پ
رئیس اتاق اصناف تهران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع:

مثلث مشکلات تولیدکنندگان لوازم‌خانگی / تشکیل کارگروه تخصصی برای رفع مشکلات تولیدکنندگان+فیلم

رئیس اتاق اصناف تهران، مواد اولیه، قاچاق کالا و بوروکراسی اداری را سه مشکل اصلی تولیدکنندگان لوازم‌خانگی دانست و بر تشکیل کارگروهی تخصصی برای رفع مشکلات تولیدکنندگان لوازم خانگی تاکید کرد.

 

*** لزوم حمایت از تولیدکنندگان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، قاسم نوده فراهانی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع با اشاره به اینکه تولید و توزیع مکمل یکدیگر هستند، اظهار داشت:
هدف اصلی حمایت از تولیدکنندگان است و تمام تلاشمان را برای این مهم انجام خواهیم داد تا آن‌ها بتوانند کالاهایشان را به نحوه احسن در بازار عرضه کنند.

نوده فراهانی افزود: همچنین سعی کردیم مشکلاتی را که مصرف‌کنندگان در کالاهای تولیدی مشاهده می‌کنند را به سمع و نظر تولیدکنندکنندگان برسانیم تا این مشکلات رفع و کالای باکیفیت‌تری به دست مصرف‌کننده برسد.

وی با اشاره به تولید کالاهای داخلی، عنوان کرد:
کالاهای ایرانی دارای کیفیت خوبی هستند و قابلیت رقابت با کالاهای وارداتی را دارند بطوری‌ که حتی برخی محصولات ایرانی از کالاهای وارداتی باکیفیت‌تر هستند، چراکه تولیدکنندگان ایرانی باهدف کیفیت بالا کالاهایشان را تولید می‌کنند.

 

رئیس اتاق اصناف تهران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع

 

*** ضرورت تشکیل کارگروهی برای رفع مشکلات تولیدکنندگان

 

فراهانی با اشاره به برگزاری نشست هم‌اندیشی با تولیدکنندگان، ادامه داد:
این اولین نشست هم‌اندیشی با تولیدکنندگان بود که امیدواریم روند خوبی را طی کند و قرار شد در این راستا کارگروهی تخصصی تشکیل شود که این کارگروه به بررسی مشکلات تولیدکنندگان خواهد پرداخت.

وی با اشاره به مشکلات عدیده‌ تولیدکنندگان، افزود:
کمبود مواد اولیه و قاچاق کالا از مهم‌ترین مشکلات تولیدکنندگان است که با پیگیری‌های صورت گرفته سعی در رفع این موانع داریم.

 

*** لزوم کاهش بوروکراسی اداری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس اتاق اصناف تهران در پایان با اشاره به اقدامات دولت در حوزه توسعه صنعت لوازم‌خانگی، اظهار داشت :

برای توسعه صنعت لوازم‌خانگی و سایر کالاها از دولت توقع داریم که در کاهش بوروکراسی اداری به تولیدکنندگان کمک کند، چراکه بسیاری از تولیدکنندگان نسبت به این موضوع معترض هستند و عنوان می‌کنند، برای هر کار اداری و بانکی باید یک پروسه‌ی طولانی‌ مدت را طی کنند که در نهایت برای آن‌ها سودمند نخواهد بود.

 

رئیس اتاق اصناف تهران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری این مصاحبه را ملاحظه فرمائید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید