کد خبر:271473
پ
کنسانتره آهن
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

تولید بیش از ۴۶ میلیون تن کنسانتره آهن در شرکت‌های بزرگ

میزان تولید کنسانتره آهن شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی در ۱۱ ماهه سال ۹۹، با افزایش حدود ۶ درصدی، از مرز ۴۶ میلیون تن گذشت.

میزان تولید کنسانتره آهن شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی در ۱۱ ماهه سال ۹۹، با افزایش حدود ۶ درصدی، از مرز ۴۶ میلیون تن گذشت.

 

***  رشد ۶ درصدی در یازده ماه سال ۹۹

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ۱۰ شرکت بزرگ تولیدکننده کنسانتره سنگ‌آهن از ابتدای فروردین تا پایان بهمن ۹۹، حدود ۴۶ میلیون و ۱۸۰ هزار و ۵۴۲ تن تولید کردند.

این رقم در مدت مشابه سال ۹۸، حدود ۴۳ میلیون و ۵۷۳ هزار و ۴۱۲ تن بود.

از این میزان، شرکت‌های گل گهر ۱۵ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۸۵۶ تن، چادرملو ۱۰ میلیون و ۵۰۹ هزار و ۶۴۱ تن، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه ۵ میلیون و ۸۳۵ هزار و ۴۸۱ تن، گهر زمین ۴ میلیون و ۹۰ هزار و ۸۲۷ تن، مرکزی ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار و ۶۸۹ تن، توسعه فراگیر سناباد ۲ میلیون و ۳۰۳ هزار و ۷۴۴ تن، اپال پارسیان سنگان ۲ میلیون و ۱۸۷ هزار و ۷۶۹ تن، صبانور یک میلیون و ۳۴۴ هزار و ۴۳ تن، جلال آباد ۳۶۲ هزار و ۸۴۳ تن و صنایع معدنی فولاد سنگان ۲۱۴ هزار و ۶۴۹ تن کنسانتره آهن تولید کردند.

 

 

اخبار مهم صنایع:

ممنوعیت عرضه هرگونه مرغ قطعه‌بندی شده توسط واحدهای صنفی

موافقت اوپک پلاس با افزایش تدریجی عرضه نفت

مهم‌ترین موانع تولید، مربوط به سیاست‌های کلان اقتصادی است

 

 

*** افزایش ۷ درصدی تولید کنسانتره در بهمن

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، میزان تولید کنسانتره آهن در بهمن سال پیش، ۴ میلیون و ۵۳۵ هزار و ۴۶۲ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۸ (۴ میلیون و ۲۲۷ هزار و ۲۶۳ تن)، ۷ درصد افزایش یافت.

طی ۱۱ ماهه سال ۹۸، شرکت‌های بزرگ ۱۷ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۹۶ تن کنسانتره به شرکت‌ها ارسال کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال ۹۸ (۱۸ میلیون و ۴۹۵ هزار و ۸۷۳ تن)، حدود ۷ درصد کاهش نشان می‌دهد.

میزان ارسال کنسانتره در ماه بهمن سال ۹۹ نیز یک میلیون و ۷۴۶ هزار و ۵۴۸ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۸ (یک میلیون و ۷۲۰ هزار و ۵۳۸ تن)، حاکی از افزایش حدود ۲ درصدی است.

شرکت‌های بزرگ، طی ۱۱ ماهه سال گذشته، ۸۸۱ هزار و ۲۷۱ تن سنگ آهن دانه‌بندی تولید کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۸ (یک میلیون و ۸۴۷ هزار و ۹۳ تن)، ۵۲ درصد کاهش نشان می‌دهد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول