کد خبر:147139
پ
اولین گردهمایی مبارزه با قاچاق کالا
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز:

برگزاری نخستین گردهمایی ارائه فناوری‌های نوین در حوزه پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از برگزاری نخستین گردهمایی ارائه فناوری‌های نوین در حوزه پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از برگزاری نخستین گردهمایی ارائه فناوری‌های نوین در حوزه پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.

 

*** برگزاری نخستین گردهمایی ارائه فناوری‌های نوین در حوزه پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حمیدرضا دهقانی‌نیا با اعلام این خبر اظهار داشت:

با توجه به تاکید رئیس‌جمهوری، وزیر کشور و رئیس ستاد مبارزه با قاچاق‌کالا و ارز برای فعال و تکمیل شدن سامانه الکترونیکی و هوشمند در سال ۹۸، امسال برای نخستین بار گردهمایی ارائه فناوری‌های نوین در حوزه پیشگیری و مبارزه با قاچاق‌کالا و ارز برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این گردهمایی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری ستاد مبارزه با قاچاق‌کالا و ارز و در ۱۳ محور برگزار می‌شود.

 

*** هدف برگزاری گردهمایی

 

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق‌کالا و ارز ادامه داد:

این گردهمایی با هدف استفاده از دانش و نوآوری در مدل بهینه پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز بوده و حفاظت فیزیکی، کشف و شناسایی، انبارداری هوشمند، بازرسی در سطح عرضه، پایش مرزها، هوشمندسازی نظارت بر ترانزیت و لجستیک، بهینه‌سازی امحا و بازیابی و شفاف‌سازی و رهگیری در زنجیره تامین و توزیع و مصرف از جمله محورهای این برنامه است.

دهقانی‌نیا از تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان که در این حوزه‌ها تجربه و ایده نو دارند دعوت کرد که با هماهنگی صندوق و نوآوری و شکوفایی، در این گردهمایی شرکت کنند تا با نوآوری جدید و پاسخ به نیازهای این حوزه، بتوان موضوع مبارزه با قاچاق را بهتر از گذشته پیگیری کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پایان اظهار داشت:

صندوق نوآوری و شکوفایی برای این گردهمایی سه روزه، برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته است که از جمله آن می‌توان به مذاکرات رو در رو، رویدادهای معرفی نیازمندی‌های فناورانه و پنل‌های تخصصی اشاره کرد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 14 =

کلید مقابل را فعال کنید