عکاس :
پ

مراسم امضاء تفاهم‌نامه میان شهرداری تهران و ایران خودرو (گزارش تصویری)

مراسم امضاء تفاهم‌نامه میان شهرداری و ایران خودرو به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومى و تحویل خودروهاى تاکسى برگزار شد.

 

*** مراسم امضاء تفاهم‌نامه میان شهرداری تهران و ایران خودرو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، محسن پورسیدآقایى در مراسم امضاء تفاهم‌نامه میان شهرداری و ایران خودرو با اشاره به اینکه نوسازى ناوگان عمومى کشور، اقدامى مهم و البته پیچیده است، اظهار کرد:

ناوگان تاکسیرانی یک ناوگان خدمات اجتماعی است که باید به مردم خدمتی ارزان و باکیفیت ارایه دهد، معتقدم اگر می‌خواهیم به مردم بگوییم از خودروی شخصی کمتری استفاده کنند باید ناوگان عمومی کارآمد، ارزان و باکیفیت هم در اختیارشان قرار دهیم.
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد:

بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که امروز منعقد شد، تا پایان سال ۱۰ هزار دستگاه تاکسی از سوی ایران خودرو به منظور نوسازی ناوگان تاکسیرانی کشور تحویل خواهد شد که انقلابی بزرگ در نوسازی و توسعه حمل ونقل عمومی کشور خواهد بود.

 

*** در ٢ سال گذشته روند نوسازی متوقف شده بود

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون شهردار تهران در پایان با اشاره به اینکه در ٢ سال گذشته به دلیل پاره‌اى مشکلات در بخش تولید و اقتصاد، روند نوسازی متوقف شده بود، اظهار داشت:

امروز همه بخش‌ها برای نوسازی ناوگان عمومی کشور اعلام آمادگی کردند و نگاهمان به «ایران خودرو» صرفا یک شرکت نیست بلکه معتقدم ایران خودرو نماد ملی صنعت یک کشور است که میی‌توانیم با تکیه بر این صنعت، ترافیک وآلودگی هوا را مدیریت کنیم و کاهش دهیم.

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری مراسم مراسم امضاء تفاهم‌نامه میان شهرداری و ایران خودرو  را ملاحظه فرمائید:

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هجده =

کلید مقابل را فعال کنید