کد خبر:144741
پ
نشست هم‌اندیشی صادرکنندگان و تشکل‌های صادراتی

نشست هم‌اندیشی صادرکنندگان و تشکل‌های صادراتی با مسئولین ارشد حوزه تجارت کشور

نشست هم‌اندیشی صادرکنندگان و تشکل‌های صادراتی با مسئولین ارشد حوزه تجارت کشور در آستانه بیست و سومین سالروز روز ملی صادرات برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی صادرکنندگان و تشکل‌های صادراتی با مسئولین ارشد حوزه تجارت کشور در آستانه بیست و سومین سالروز روز ملی صادرات برگزار شد.

 

****  هدف از برگزاری نشست هم اندیشی صادرکنندگان و تشکل‌های صادراتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نشست هم‌اندیشی صادرکنندگان و تشکل‌های صادراتی در محل سازمان توسعه تجارت ایران و با حضور نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان توسعه تجارت ایران، بانک مرکزی، گمرک ایران، سازمان امور مالیاتی، صندوق ضمانت صادرات ایران و بانک توسعه صادرات ایران و صادرکنندگان و تشکل‌های صادراتی کشور برگزار شد.

هدف از برگزاری نشست هم‌ اندیشی صادرکنندگان و تشکل‌های صادراتی ارائه گزارش اقدامات و تشریح برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی مؤثر بر فرآیند صادرات غیر‌نفتی در راستای رفع مشکلات پیش روی صادرات غیرنفتی و تبیین راه‌حل‌های اجرایی مناسب به منظور تحقق اهداف و سیاست‌های کلان حوزه صادرات کشور است.

 

*** توسعه صادرات غیر نفتی کشور

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، جمع‌بندی نتایج نشست هم‌ اندیشی صادرکنندگان و تشکل‌های صادراتی پس از بررسی نهایی و تنظیم پیشنهادات اجرایی در کمیته کارشناسی شورایعالی صادرات به منظور تصویب نهایی در جلسه اصلی شورایعالی توسعه صادرات غیر نفتی کشور و قبل از برگزاری روز ملی صادرات در دستور کار قرار گرفت.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − یک =

کلید مقابل را فعال کنید