کد خبر:144551
پ
برگزاری نخستین رویداد تخصصی شرکت‌های دانش بنیان معدنی
مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن و تجارت

برگزاری نخستین رویداد تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان معدنی

مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن و تجارت از برگزاری نخستین رویداد تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان معدنی در کشور خبر داد.

مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن و تجارت از برگزاری نخستین رویداد تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان معدنی در کشور خبر داد.

 

*** نخستین رویداد تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان معدنی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، اسدالله کشاورز بابیان اینکه این رویداد با موضوع محصولات نوآورانه در حوزه اکتشاف معدن برگزار خواهد شد، اظهار داشت:

 نخستین رویداد تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان معدنی تخصصی توسط شرکت دانش‌بنیان بهار وصف گستران نمای نوین با عنوان شتاب‌دهنده تخصصی سی‌سوتک به نمایندگی از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، دانشگاه علامه طباطبایی و سازمان هوا و فضای ایران در تاریخ ۱۷ مهرماه امسال برگزار می‌شود افزود: 

این رویداد شامل بوت کمپ طراحی و توسعه محصول در ۲ بخش مسابقه برنامه‌نویسی و فناوری‌های دورسنجی، پهپاد، پردازش تصویر و حسگر است.

 

*** تاریخ برگزاری رویداد 

 

کشاورز بابیان اینکه این بوت کمپ از تاریخ ۱۶ مهرماه تا ۴ آبان ماه امسال در مرکز رشد و نوآوری شماره ۲ دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود، افزود:

در این مدت تیم‌ها از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۲۲ می‌توانند از فضای کاری مناسب، منتورهای تخصصی، برنامه‌های آموزشی، تفریحی و پذیرایی استفاده کنند.

در انتهای این بوت کمپ به ۳ تیم برتر مسابقه برنامه‌نویسی، مبلغ ۱۰ میلیون تومان جایزه نقدی یا استخدام و امریه دانش‌بنیان به همراه سرمایه‌گذاری و تضمین خرید، اهدا خواهد شد.

مدیرکل دفتر امور اکتشاف بابیان اینکه دست‌آوردهای این بوت کمپ در روز ۱۱ آبان ماه امسال طی رویدادی با حضور، علاقه‌مندان، مقامات و سرمایه‌گذاران معرفی خواهند شد، افزود:

تمام تیم‌های شرکت‌کننده در بوت کمپ، شرکت‌های دانش‌بنیان و دیگر کسب و کارهایی که محصولات یا خدمات مرتبط با حوزه معدن دارند با حضور در این رویداد می‌توانند در کافه سرمایه حضور یافته و فعالیت خود را به شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران حاضر در این بخش معرفی کنند.

 

*** افزایش بهره‌وری تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرکل دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن و تجارت در پایان با بیان اینکه ورود فناوری‌های نوین در عرصه اکتشاف، بهره‌برداری و فراوری مواد معدنی یکی از محورهای افزایش بهره‌وری تولید و نشان‌دهنده سطح توسعه‌یافتگی اقتصاد معدن در کشورها است، اظهار داشت:

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در رویداد تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان معدنی می‌توانند به سایت sisootech.com مراجعه کنند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید