کد خبر:144651
پ
ناوگان امدادی گروه سایپا
مدیرعامل سایپا یدک:

اعزام ناوگان امدادی گروه سایپا برای اجرای طرح اربعین ۹۸

مدیرعامل سایپایدک از اعزام ناوگان امدادی گروه سایپا برای اجرای طرح اربعین ۹۸ خبر داد.

مدیرعامل سایپایدک از اعزام ناوگان امدادی گروه سایپا برای اجرای طرح اربعین ۹۸ خبر داد.

 

*** استقرار ۶۱ پایگاه ویژه در مسیرهای منتهی به مرز عراق

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نظام‌الدین وفا در حاشیه مراسمی که به همین مناسبت در گروه خودروسازی سایپا برگزار شد، اظهار کرد:

با توجه به حضور گسترده هموطنان در مراسم اربعین حسینی و افزایش تردد زائران در مرز کشور عراق و مسیرهای منتهی به مرزهای مهران، قصر شیرین، شلمچه و چذابه (بستان) ناوگان امدادی گروه خودروسازی سایپا در استان‌های کرمانشاه، ‌ایلام و خوزستان برای خدمت‌رسانی به زائران و مشتریان محصولات گروه سایپا در آماده باش کامل خواهند بود.

مدیرعامل سایپایدک، افزود: در طرح اربعین امسال علاوه بر ناوگان امدادی، ۶۱ پایگاه ویژه در مسیرهای منتهی به مرز عراق استقرار یافته و آماده ارائه خدمات مطلوب به زائرین هستند.

 

*** ارائه خدمات ۲۴ ساعته به خودروهای سواری

 

وی، گفت: در این طرح که از ۱۸ مهرماه آغاز و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت، علاوه بر محصولات گروه سایپا به سایر خودروهای سواری نیز خدمات ۲۴ ساعته ارائه خواهد شد.

مدیرعامل سایپایدک در پایان، اظهار کرد:

در طول طرح، دفاتر منطقه‌ای، انجمن صنفی استانی نمایندگان و مدیران ارشد گروه سایپا در بخش کنترل و نظارت بر آن مشارکت خواهند کرد و با تأمین کامل قطعات مورد نیاز نمایندگی‌ها، پایگاه‌های ویژه و ناوگان امدادی، شبکه در تامین قطعات بسیار چابک خواهد بود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، لازم به ذکر است هموطنان گرامی جهت دریافت خدمات امدادی، بیان نظرها و پیشنهادهای خود می‌توانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره تلفن ۰۹۶۵۵۰ و ۸۴۴۴۴-۰۲۱ تماس حاصل کرده یا به نشانی اینترنتی شرکت امدادخودرو سایپا به نشانی www.emdadsaipa.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید