کد خبر:144478
پ
افتتاح نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدن
با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو انجام شد

افتتاح هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدن و صنایع معدنی ایران

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدن و صنایع معدنی ایران با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو افتتاح شد.

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدن و صنایع معدنی ایران با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو افتتاح شد.

 

*** هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدن و صنایع معدنی ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدن و صنایع معدنی ایران ۱۳۰ شرکت داخلی و خارجی از ۱۸ کشور صاحب‌نام این حوزه از جمله ایتالیا، آلمان، روسیه، آفریقای جنوبی، هلند، اسپانیا، کانادا و هند حضور دارند.

این همایش با هدف ارائه دستاوردهای تولیدکنندگان و صنعتگران معدن، معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری، یافتن بازارهای جدید و توسعه صادرات، تلاش برای رونق و توسعه تولید ملی، بهبود فضای کسب و کار و معرفی ظرفیت‌های معدنی کشور، جهت‌دهی سرمایه‌های داخلی و خارجی به بخش‌های معدن، انتقال دانش و تکنولوژی نوین و همچنین ایجاد زمینه رقابت سازنده میان شرکت‌ها در حال برگزاری است.

این نمایشگاه در بخش‌های اکتشاف، استخراج و فرآوری از ۱۵ تا ۱۷ مهرماه ۹۸ برگزار می‌شود.

حامیان این رویداد سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، سازمان نظام مهندسی معدن ایران، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و تشکل‌های مرتبط با این صنعت هستند.

همزمان هشتمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد (iMat) با ارائه بیش از ۷۵۰ مقاله در حوزه‌های مواد مهندسی، متالورژی فیزیکی، متالورژی استخراجی، متالورژی صنعتی، ریخته‌گری و انجماد، شبیه‌سازی و مدیریت راهبردی و محیط زیست برگزار می‌شود.

 

*** ۳۰ کارگاه علمی

 

در حاشیه این نمایشگاه نیز ۳۰ کارگاه علمی با همکاری گروه‌های آموزشی مجرب و با حضور متخصصان، صاحب‌نظران و اساتید دانشگاه‌ها و با مشارکت دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و تشکل‌های معدنی در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.

 

*** زمان برگزاری نمایشگاه 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدن و صنایع معدنی ایران minex2019 و هشتمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد iMat2019 با حضور غریب‌پور مدیرعامل ایمیدرو، محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران، داریوش اسماعیلی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن و جمعی از مدیران بنگاه‌های معدنی کشور در شبستان مصلای امام خمینی (ره) گشایش یافت.

علاقه‌مندان به این حوزه می‌توانند از تاریخ ۱۵ تا ۱۷ مهرماه از ساعت ۱۰ تا ۱۷ از این نمایشگاه در شبستان مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران دیدن کنند.

 

فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدن

 
انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید