کد خبر:144251
پ
خودروهای ثبت‌نامی به‌زودی تحویل مردم داده می‌شود
مدیرعامل ایران خودرو در جمع خبرنگاران:

مشکلی در تأمین قطعات یدکی نداریم/ خودروهای ثبت‌نامی به‌زودی تحویل مردم داده می‌شود

مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به اینکه مشکلی در تأمین قطعات یدکی خودروها نداریم از تحویل خودروهای ثبت‌نامی به مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن خبر داد.

مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به اینکه مشکلی در تأمین قطعات یدکی خودروها نداریم از تحویل خودروهای ثبت‌نامی به مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن خبر داد.

 

*** بازدهی قراردادهای منعقدشده با قطعه‌سازان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، فرشاد مقیمی با اشاره به بازدهی قراردادهای منعقدشده با قطعه‌سازان برای جلوگیری از خروج پول از کشور، اظهار داشت:

ما در میز اول با بیست پروژه مبلغی بالغ‌ بر ۳۷ میلیون دلار کاهش ارزبری را برای کشور داشتیم و در میز دوم با هجده پروژه، ۴۴ میلیون یورو کاهش ارزبری را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

وی افزود: علاوه بر قطعاتی که در صنعت خودروسازی به تولید انبوه رسیده ۶ پروژه دیگر در حال حاضر تأییدیه‌های یک روز خط شان در حال بررسی است. زیرا باید در سه مرحله نمونه‌سازی، یک روز خط و تولید انبوه به تأیید برسد که بعد بلافاصله سفارش‌گیری می‌شود.

مقیمی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر پنج پروژه دیگرمان تولید یک روز خطشان در حال تست است که در بخش‌های مختلف واشر سر سیلندر، قوای محرکه و تزیینات است.

 

*** خودروهای ثبت‌نامی به‌زودی تحویل مردم داده می‌شود

 

مدیرعامل ایران خودرودر با اشاره به تعهدات این گروه صنعتی در قبال تحویل دادن خودروهای ثبت‌نامی، گفت:

ما حدود ۳۳۷ هزار تعهد داریم که برخی از تعهداتمان معوق شده و این معوقات را در دستور کار قرارداده ایم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تعهداتمان عمل کنیم.

 

*** مشکلی در تأمین قطعات یدکی نداریم

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل ایران خودرو در پایان اظهار داشت:

ما امروز نگرانی در تأمین قطعات نداریم و در بخش پیش‌فروش خودرو آن دسته از خودروها را پیش‌فروش می‌کنیم که قطعات آن قابل تأمین است و نگرانی از این بابت وجود ندارد و بیشتر خودروهایی که CKD (بسته‌ای کامل، شامل تمام قطعاتی است که برای تولید وسیلهٔ نقلیه باید سوار شود) بودند با توجه به شرایط کشور چالش‌هایی را به وجو آوردند.

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید