عکاس :
پ

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قزوین با حضور وزیر صمت (گزارش تصویری)

نشست فعالان اقتصادی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

 

*** کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا رحمانی در این نشست اظهار داشت:

اولویت بنده در سفرهای استانی نشست با فعالان اقتصادی و صنعتگران و تولیدکنندگان استان‌ها است تا با دریافت نقطه نظرات دقیق ایشان در روند تصمیم‌گیری‌ها دقت بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: هم‌اکنون در یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی به سر می‌بریم و با مرور شیوه‌های جدید تحریم‌ها می‌توان اینگونه برداشت کرد که دشمن هدف اصلی خود را بر روی تعطیلی واحدهای صنعتی کشور متمرکز کرده بود؛ با این حال طبق برآوردهای به عمل آمده و اعلام بانک جهانی، اقتصاد کشورمان نسبت به چهار ماهه پایانی سال ۹۷ سیر صعودی داشته و در ماه‌های آینده نیز شرایط مثبت‌تر از پیش خواهد بود.

رحمانی با اشاره به روند کاهشی تولیدات خودرو در شرکت‌های خودروسازی بزرگ کشور در ماه‌های پایانی سال گذشته، گفت:

خوشبختانه طی چند ماه اخیر این روند تغییر یافته و در عمل شاهد بهبود شرایط و افزایش میزان تولید در این صنعت هستیم که در حقیقت می‌توان از آن به عنوان یک پیروزی بزرگ در برابر تحریم‌ها نام برد.

 

*** موفق شدیم مشکلات بسیار پیچیده تحریم‌ها را رفع کنیم

 

وزیر صمت تصریح کرد: وضعیت بسیار سخت و خطیری را پشت سر گذاشته‌ایم و در این راستا از همه صنعتگران و فعالان اقتصادی و کارگران فعال در بخش تولید تشکر می‌کنم، این اتفاق مرهون تلاش همه این عزیزان است.

رحمانی خاطرنشان کرد: بسیاری از مسائل مطرح شده از صنعتگران در این جلسه، با همت مسئولان امر در خود استان قابل حل هستند و نباید فراموش کنیم که ما موفق شدیم مشکلات بسیار پیچیده تحریم‌ها را رفع کنیم فقط کافی است همت و جدیت لازم را به خرج دهیم و در حل مسائل پیگیرتر عمل کنیم.

 

*** مسئولان حوزه صنعت باید مسئولیت‌پذیر باشند

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن  تجارت در پایان اظهار داشت: باید تمامی مدیران و مسئولان در برابر حوزه صنعت و تولید کشور مسئولیت‌پذیر باشند و موظف هستند در این حوزه نیز تصمیمات درست اتخاذ و هم‌گام‌های محکم‌تری از پیش بردارند.

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قزوین را ملاحظه فرمائید:

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید