کد خبر:143950
پ
عرضه لاستیک‌های تاریخ‌مصرف گذشته
عضو کمیسیون عمران مجلس:

دستگاه قضا برای عرضه لاستیک‌های تاریخ‌مصرف گذشته به بازار پاسخگو باشد

رئیس کمیته حمل‌ونقل کمیسیون عمران مجلس بر لزوم برخورد جدی دستگاه قضا برای  عرضه لاستیک‌های تاریخ‌مصرف گذشته به بازار تأکید کرد.

رئیس کمیته حمل‌ونقل کمیسیون عمران مجلس بر لزوم برخورد جدی دستگاه قضا برای  عرضه لاستیک‌های تاریخ‌مصرف گذشته به بازار تأکید کرد.

 

*** عرضه لاستیک‌های تاریخ‌مصرف گذشته به بازار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شادمهر کاظم‌زاده در واکنش به موضوعات مطرح‌شده درباره عرضه لاستیک‌های تاریخ‌مصرف گذشته به بازار، اظهار داشت:

قطعاً این مسئله به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست، زیرا فروش لاستیک‌های منقضی شده، موجب افزایش بروز حوادث رانندگی می‌شود.

نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:

عرضه لاستیک‌های تاریخ‌ مصرف گذشته در بازار، بازی باجان مردم است و به‌طور حتم مسببان این موضوع، تخلف غیرقابل جبرانی را انجام داده‌اند و دستگاه قضا باید به پرونده عرضه لاستیک‌ های تاریخ‌ مصرف گذشته در بازار وارد شود و به‌طورجدی با آن‌ها برخورد کند زیرا که عرضه این لاستیک‌های تاریخ‌ مصرف گذشته در بازار بازی باجان مردم است.

 

*** لزوم ورود دستگاه قضا به این پرونده

 

وی بر لزوم ورود دستگاه قضا به پرونده عرضه لاستیک‌های تاریخ‌ مصرف گذشته در بازار تأکید کرد و افزود:

مجلس و قوه قضائیه اجازه نخواهند داد که عده‌ای برای کسب سود بیشتر، جان و سلامتی مردم را به خطر می‌اندازند.

وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت راه و شهرسازی به‌عنوان متولیان اصلی حوزه عرضه لاستیک و حمل‌ونقل باید نسبت به موضوعات مطرح‌شده درباره عرضه لاستیک‌های تاریخ‌ مصرف گذشته در بازار، پاسخ شفاف و دقیق دهند.

کاظم‌زاده ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت راه و شهرسازی به‌عنوان متولیان اصلی حوزه عرضه لاستیک و حمل‌ونقل باید نسبت به موضوعات مطرح‌شده درباره عرضه لاستیک‌های تاریخ‌ مصرف گذشته در بازار، پاسخ شفاف و دقیق دهند.

 

*** آمادگی مجلس برای بررسی عرضه لاستیک‌های تاریخ‌مصرف گذشته

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس کمیته حمل‌ونقل کمیسیون عمران مجلس در پایان با اشاره به آمادگی مجلس برای بررسی مستندات مربوط به عرضه لاستیک‌های تاریخ‌مصرف گذشته، اظهار داشت:

من در اینجا اعلام می‌کنم که این کمیته آماده دریافت مستندات مربوطه به عرضه لاستیک‌های تاریخ‌مصرف گذشته و بررسی دقیق این موضوعات است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − پنج =

کلید مقابل را فعال کنید