عکاس :
پ

تشییع پیکر ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور وزیر صمت (گزارش تصویری)

مراسم تشییع پیکر مطهر ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور وزیر صنعت، معدن وتجارت در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

 

*** برای توسعه صنعت کشور نیازمند تداوم راه شهدا و ایثارگران هستیم

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رضا رحمانی در مراسم تشییع پیکر مطهر ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران، اظهار داشت:

یکی از مهمترین مواردی که همواره به خود و همکارانم در عرصه‌های مختلف خدمتگزاری یادآور می‌شوم تداوم راه شهدا است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: امروز جنگ با تغییر مختصات به طور ظالمانه‌ای در حوزه اقتصاد به کشورمان تحمیل شده که باید با تمام توانمان سرافرازانه از آن عبور کنیم.

رحمانی ادامه داد: یقینا انتقال روحیه خودباوری دوران دفاع مقدس امروز می‌تواند کمک راه ما باشد و کشور راحت‌تر به سر منزل مقصود برساند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه با دعای شهدا و عنایات رهبر معظم انقلاب اسلامی شرایط به گونه‌ای در حال رقم خوردن که برای دشمن جز یاس و ناامیدی حاصلی نخواهد داشت.

 

*** افزایش فرصت‌ها در بسیاری از بخش‌های صنعتی، معدنی و تجاری ایران

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم تشییع پیکر مطهر ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس تصریح کرد:

با وجود همه محدودیت‌ها، خوشبختانه در بسیاری از بخش‌های صنعتی و معدنی و تجاری کشور شاهد رشد و افزایش فرصت‌ها هستیم و همچنین ظرفیت‌های مختلفی در کشورمان برای خودکفایی بیش از پیش فرآهم آمده است.

رحمانی خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال کشور را یک کار جهادی قلمداد کرده‌اند که لازم است تمام توان کشور را در این بخش متمرکز کنیم.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت در پایان تاکید کرد:

به برکت خون شهدا و ائمه اطهار، کشور از این پیچ تاریخی نیز با موفقیت کامل عبور خواهد کرد و افتخار این دوران است که برای جوانان و زحمت‌کشان عرصه‌های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری کشور به جای می‌ماند.

 

 

در ادامه می‌توانید گزارش تصویری مراسم تشییع پیکر مطهر ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس را ملاحظه فرمائید:

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید