کد خبر:143042
پ
مجمع عمومی عادی سالیانهصنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی

مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ در محل سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ در محل سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

 

*** مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع در این مجمع که به ریاست یونس الستی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صنعت، معدن و تجارت، برگزار شد، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی، راه و شهرسازی، نیرو و جهاد کشاورزی به‌عنوان صاحبان سهام این سازمان حضور داشتند.

در این نشست، محسن صالحی‌نیا، معاون وزیر و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به ارائه گزارش عملکرد سال ۱۳۹۷ و برنامه‌های سال ۱۳۹۸ این سازمان در شاخص‌های عملکردی، اعتبارات و بودجه، اقدامات نرم‌افزاری و حمایتی، توسعه صنایع کوچک، تکمیل زیرساخت‌ها و … پرداخت و به سئوالات سهامداران پاسخ داد.

همچنین موارد مطرح ‌شده در نشست با تأیید و رأی اعتماد سهامداران به تصویب رسید.

سازمان حسابرسی نیز در بخش دیگر این نشست به ارائه گزارش صورت‌های مالی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سال گذشته پرداخت که عملکرد مالی و جریان‌های نقدی آن از تمام جنبه‌های بااهمیت و طبق استانداردهای حسابداری، «مطلوب» و مورد تأیید قرار گرفت.

در پایان با تصویب مجمع عمومی، حسابرس مستقل، بازرس قانونی و روزنامه رسمی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تعیین شدند.

 

*** سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران هم‌اینک با دارا بودن ۵۰۰ شهرک و ۳۱۶ ناحیه صنعتی و ۳ منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره‌برداری، ۶۵ شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی، ۶ شهرک فنآوری، ۳۷ مرکز خدمات فنآوری و کسب و کار، ۲ مجتمع فناوری اطلاعات و خدمات نرم‌افزاری، ۷۹ هزار و ۱۵۹ قرارداد منعقده و بهره‌برداری از ۴۳ هزار و ۶۳۰ واحد صنعتی کوچک و متوسط، موجبات اشتغال مستقیم ۸۸۱ هزار و ۲۰۶ نفر را در سراسر کشور فراهم نموده است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید