کد خبر:142341
پ
خبر خوش برای هپکو
استاندار مرکزی

اخبار خوشی برای هپکو و آذرآب در راه است

استاندار مرکزی از اتخاذ تصمیماتی مفید و اساسی برای دو شرکت هپکو و آذرآب خبر داد.

استاندار مرکزی از اتخاذ تصمیماتی مفید و اساسی برای دو شرکت هپکو و آذرآب خبر داد.

 

*** آمار کسب‌ و کار کشور

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سیدعلی آقازاده در جلسه شورای گفت‌وگو دولت و بخش خصوصی با اشاره به وضعیت آمار کسب‌ و کار کشور و استان مرکزی، اظهار داشت:

آمار ارائه شده در این حوزه امیدوارکننده است زیرا در کشوری زندگی می‌کنیم که کسب این آمارها بسیار دشوار است و اگر کشور دیگری در چنین شرایطی قرار می‌گرفت تسلیم می‌شد.

وی افزود: با توجه به اینکه تحریم‌های کمرشکنی از جانب آمریکا بر ما اعمال شد اما توانسته‌ایم رشد منفی سال گذشته را بهبود ببخشیم که این دستاورد نتیجه تلاش مجموعه دولت، بخش خصوصی، تولیدکنندگان و مردم است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: اگر بخواهیم وضعیتمان را با سایر کشورها مقایسه کنیم باید مدینه فاضله را ببینیم و بکوشیم تا وضعیتمان را با آمار کشورهای توسعه یافته تطبیق دهیم که البته باید گفت شرایط سایر کشورها با وضعیت کشور ما تفاوت دارد زیرا ما در وضعیت تحریم به سر می‌بریم و آنها همراهی سایر کشورها را دارند.

آقازاده ادامه داد: ادارات کلیدی استان مرکزی اعم از امور مالیاتی، صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، تامین اجتماعی، گمرک و جهاد کشاورزی و تمامی ادارات زیرساختی اعم از آب، برق و راه‌ و شهرسازی به صحنه آمده‌اند و باید بکوشیم تا این آمارهای کسب شده را حفظ و آنها را ارتقاء دهیم.

 

*** اخبار خوشی برای هپکو و آذرآب در راه است

 

وی عنوان کرد: تشکیل جلسات شورای گفت‌وگو و انسجام میان اعضای این شورا در کسب این موفقیت‌ها بی‌تاثیر نبوده‌اند که البته هدف قرار دادن ایده‌آل‌ها در این مسیر نباید فراموش شود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: با توجه به اتفاقاتی که اخیرا گریبان‌گیر صنایع استان مرکزی از جمله مجموعه‌های هپکو و آذرآب شده، نوید انتشار اخبار نویدبخشی در این حوزه را به مردم شهر اراک و کارگران این مجموعه‌ها می‌دهیم زیرا با تلاش‌هایی که در این مدت توسط دولت به انجام رسیده، فشارهایی که به ارگان‌ها و وزارتخانه‌های مربوطه وارد آورده‌ایم و مکاتبات انجام شده تا یک ماه آینده اخبار خوبی به گوش می‌رسد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، استاندار مرکزی در پایان اظهار داشت:

مجموعه تلاش‌های انجام شده در استان مرکزی و اقداماتی که به دست نمایندگان مجلس این شهر به انجام رسیده در حال ارائه فرمولی برای شرکت هپکو هستیم تا این معضل را یک بار برای همیشه برطرف کنیم زیا مجموعه هپکو یک افتخار بزرگ برای صنعت ایران است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول