کد خبر:142249
پ
پارس جنوبی
وزیر نفت اظهار کرد

شرایط اقتصادی کشور، سخت‌تر از زمان جنگ

وزیر نفت شرایط اقتصادی کشور را سخت‌تر از زمان جنگ عنوان کرد.

وزیر نفت شرایط اقتصادی کشور را سخت‌تر از زمان جنگ عنوان کرد.

 

*** شرایط اقتصادی کشور سخت‌تر از زمان جنگ

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بیژن زنگنه در سی‌ و یکمین گردهمایی فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهاد سازندگی در وزارت جهاد کشاورزی، اظهار کرد:

اکنون مسئولان با همان روحیه‌ای کار می‌کنند که در زمان جنگ کار می‌کنند و من اسم این دوران را برای خودم آخرین نبرد گذاشته‌ام.

وزیر نفت، افزود: این جنگ ما با آمریکا و رژیم صیهونیستی است، منافقین با حضورشان در کاخ سفید می‌خواهند دوباره تجدید حضور کنند که هیچ وقت به این اندازه در چهل سال بعد از انقلاب در کاخ سفید نفوذ نداشته‌اند.

زنگنه با بیان اینکه اکنون تمام تلاش دشمنان این است که نگذارند نفت را بفروشیم و پول نفت را دریافت کنیم که همین امر شرایط را نسبت به زمان جنگ سخت‌تر کرده است، گفت:

اکنون شرایطی که از نظر اقتصادی بر کشور حاکم است از زمان جنگ سخت‌تر شده به این دلیل که ما در زمان جنگ نفت را بدون هیچ محدودیتی می‌فروختیم، پول حاصل از فروش نفت در بانک‌ها می‌رفت و هر چی می‌خواستیم می‌خریدیم.

 

*** چهره‌های حاضر در مراسم

 

وی، ادامه داد: اکنون عملیات منافقین به وسیله آمریکا پشتیبانی می‌شود، نسل جوان ما نمی‌دانند اینها چه کسانی هستند در حالی که من و شما دیده‌ایم چه کارها کرده‌ و چه وطن فروشی‌هایی کرده‌اند. بنابراین این نبردی است که باید مردانه بایستیم و سخت پایداری کنیم و قطعا خداوند هم با اتکای این تدبیری که ما در همه امور داشته باشیم یار و یاور ما است.

وزیر نفت در پایان، با بیان اینکه اولین‌باری که با شما دوستان آشنا شدم ۳۰ سال داشتم در حالی که اکنون نزدیک به ۶۷ سال از سنم گذشته است، افزود:

خیلی از برادرانمان در جنگ شهید شدند، خیلی‌ها بر اثر جراحات و صدمات بعد از جنگ به رحمت خدا رفتند و باقی برادرانمان در حال حاضر هستند که امیدواریم همه جزو آنهایی باشیم که به برادرانمان بپیوندیم.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است؛ بیژن زنگنه وزیر نفت، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، مسئولان لشگری و کشوری از چهره‌های حاضر در این مراسم بودند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

کلید مقابل را فعال کنید