کد خبر:141430
پ
برگزاری نمایشگاه دریایی خاورمیانه

بندرعباس میزبان بزرگترین نمایشگاه دریایی خاورمیانه

بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی دریایی خاورمیانه، با هدف تحقق برنامه با دعوت بیش از ۲۵۰ شرکت‌کننده داخلی و خارجی تحت عنوان نمایشگاه دریایی ایران در  بندرعباس برگزار خواهد شد.

بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی دریایی خاورمیانه با هدف تحقق برنامه با دعوت بیش از ۲۵۰ شرکت‌کننده داخلی و خارجی تحت عنوان نمایشگاه دریایی ایران در  بندرعباس برگزار خواهد شد.

 

*** اهداف برگزاری نمایشگاه دریایی خاورمیانه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران با عنوان IRANIMEX2019 و رویکرد تقاضا محوری در حوزه‌ها و صنایع مرتبط با دریا در راستای تقویت رونق تولید و دستیابی به جایگاه نخست اقتصادی منطقه و با هدف معرفی دستاوردهای علمی و صنعتی و شناسایی تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان داخلی جهت رفع نیازهای قابل تأمین و تولید در داخل کشور برپا می‌شود.

برترین رویداد دریایی جمهوری اسلامی ایران با حمایت و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان، کمیته مشترک بازرگانی ایران و نروژ و دانشگاه آزاد اسلامی و با مشارکت شرکت KTP Group نماینده رسمی و انحصاری شرکت نمایشگاه‌های هامبورگ آلمان و رتردام هلند در ایران، برگزار خواهد شد.

معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌های صنعت دریایی و دریانوردی ایران و ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های دریایی، بندری، فراساحلی، کشتیرانی، کشتی‌سازی، بانکرینگ، ساخت تجهیز و قطعات، امور نظامی و دفاعی، اقیانوس شناسی، گردشگری دریایی، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، انجمن‌ها، اتحادیه‌ها و دانشگاه‌های دریایی از اهداف برگزاری این رویداد دریایی کشور است.

 

*** هوشمندسازی و تخلیه و بارگیری در بنادر ایران و منطقه

 

همچنین؛ بنادر و سواحل، صنایع ساخت و تعمیر کشتی، خدمات دریایی و بندری، صنایع فراساحلی، کشتیرانی، حمل و نقل و لجستیک دریایی، صنعت بانکرینگ، لایروبی، خدمات زیر سطح دریا و لوله‌گذاری، سازندگان و تأمین‌کنندگان تجهیزات و قطعات دریایی، الکترونیک، مخابرات و ناوبری دریایی، شیلات و آبزی‌پروری، صنایع دفاعی، طراحان کشتی، مشاوران و مهندسان، آموزش، پژوهش و فناوری‌های دریایی، گردشگری دریایی، بیمه و گمرک، رده‌بندی، قوانین، استانداردها و کنوانسیون‌های بین‌المللی، محیط زیست، اقیانوس شناسی و علوم جوی از محورهای اصلی نمایشگاه بین‌المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این در حالی است که؛ هوشمندسازی و تخلیه و بارگیری در بنادر ایران و منطقه، توسعه و تجهیز ناوگان دریایی ایران، ساخت انواع شناورهای مختلف، تعمیر و نگهداری و تأمین تجهیزات دریایی و بندری و نیز ساخت، نگهداری و بهره‌برداری در بخش تجهیزات فراساحل از موضوعات و فرصت‌های اصلی جهت سرمایه‌‌گذاری در حوزه دریایی است که در نمایشگاه عرضه خواهد شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول