کد خبر:140983
پ
افزایش ۴۰ درصدی صادرات صنایع کوچک
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران:

صادرات یک میلیارد یورو کالا توسط صنایع کوچک و متوسط

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از صادرات بیش از یک میلیارد یورو کالا توسط صنایع کوچک و متوسط در ۵ ماه نخست سال ۹۸ خبر داد.

معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از صادرات بیش از یک میلیارد یورو کالا توسط صنایع کوچک و متوسط در ۵ ماه نخست سال ۹۸ خبر داد.

 

*** صادرات یک میلیارد یورو کالا توسط صنایع کوچک و متوسط 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، اصغر مصاحب با اعلام این خبر، اظهار داشت:

از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه، یک هزار واحد صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور بالغ بر یک میلیارد و ۳۰ میلیون یورو کالا به کشورهای هدف صادراتی ارسال کردند.

وی در ادامه افزود: مهمترین کار واحدهای صنعتی، برطرف کردن نیاز داخل و در کنار آن، صادرات محصولات است که این صنایع با جدیت و نیز با حمایت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در این مسیر در حرکت هستند.

 

*** رقابت‌پذیری واحدهای صنعتی کوچک و متوسط

 

وی اضافه کرد: سیاست‌های دولت‌های یازدهم و دوازدهم باعث افزایش رقابت‌پذیری واحدهای صنعتی کوچک و متوسط شده که این مهم در کنار بین‌المللی کردن تولیدات صنعتی از مهمترین برنامه‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است.

 

*** ظرفیت واحدهای صنعتی برای ایجاد تولید و اشتغال 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پایان اظهار داشت:

واحدهای صنعتی کوچک و متوسط ظرفیت‌های فراوانی برای ایجاد تولید و اشتغال دارند و این ظرفیت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی باعث رشد کارآفرینی و توسعه فضای کسب و کار شده است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفت =

کلید مقابل را فعال کنید