کد خبر:140976
پ
اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی

اعطای تسهیلات ۱۶۰ هزار میلیارد ریالی به ۲۹۰۰ واحد تولیدی

روابط عمومی بانک صنعت و معدن برنامه سال ۹۸ خود را اعطای ۱۶۰ هزار میلیارد ریال به ۲۹۰۰ واحد تولیدی در قالب تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت اعلام کرد.

روابط عمومی بانک صنعت و معدن برنامه سال ۹۸ خود را اعطای ۱۶۰ هزار میلیارد ریال به ۲۹۰۰ واحد تولیدی در قالب تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت اعلام کرد.

 

*** میزان تسهیلات سه ماهه نخست ۹۸

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، برپایه آمارهای منتشر شده بانک مزبور، میزان تسهیلات سه ماهه نخست سال ۹۸، ۲۳ هزار و ۵۶۱ میلیون ریال بود و از این رقم سه هزار و ۶۳۸ میلیون ریال در قالب سرمایه ثابت و ۱۹ هزار و ۹۲۳ میلیون ریال سرمایه در گردش بود که نسبت به مدت مشابه در سال ۹۷ رشد ۳۲ درصدی را ثبت کرد.

پارسال ۱۲۱ هزار میلیارد ریال اعطای تسهیلات به شیوه سرمایه درگردش و ثابت به ۲ هزار و ۷۰۰ واحد تولیدی پرداخت شد که از این رقم ۳۴ هزار میلیارد و ۴۰۳ میلیون ریال آن ارزی و ۸۶ هزار میلیارد و ۵۹۷ میلیون ریال به شیوه تسهیلات ریالی انجام گرفت و نسبت به عملکرد سال ۱۳۹۶ رشد ۳۶ درصدی تحقق یافت.

 

*** تأمی مالی ۵۷ طرح بزرگ صنعتی و معدنی

 

بانک یاد شده در برنامه فعالیت خود برای سال ۹۸ سه رکن را پیش‌بینی کرده و در برنامه کاری قرار داده که برپایه جذب منابع، وصول مطالبات و نظارت بر تخصیص تسهیلات استوار است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، برابر آمارهای این بانک، مجموع ۵۷ طرح بزرگ صنعتی و معدنی از ابتدای دولت یازدهم تامین مالی شده و اکنون برای تکمیل و بهره‌برداری طرح‌های فولادی، نیروگاهی، سیمان و پتروشیمی برنامه‌ریزی‌های لازم را به مورد اجرا گذارده است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

کلید مقابل را فعال کنید