کد خبر:140704
پ
معاون امورحقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صنعت
معاون امورحقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صنعت:

ضرورت هم‌افزایی سازمان‌های صمت استان‌ها در راستای پیشبرد برنامه‌های راهبردی وزارت صنعت

معاون امورحقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صنعت بر ضرورت هم‌افزایی سازمان‌های صمت استان‌ها در راستای پیشبرد برنامه‌های راهبردی وزارت صنعت تأکید کرد.

معاون امورحقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صنعت بر ضرورت هم‌افزایی سازمان‌های صمت استان‌ها در راستای پیشبرد برنامه‌های راهبردی وزارت صنعت تأکید کرد.

 

*** برگزاری همایش‌‌های سراسری با حضور همه استان‌ها

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سیدشریف حسینی، پیرامون برگزاری جلسات مشترک روسای صمت استان‌ها و معاونین وزیر، اظهار داشت:

با تقسیم سازمان‌های صمت استان‌ها به ۱۰ منطقه، برای هر منطقه یک دبیر انتخاب خواهد شد و روسای صمت استان‌ها در هر منطقه در جلسات مشترک با معاونین وزیر مسائل و مشکلات منطقه را بررسی می‌کنند و اقدامات مورد نیاز انجام خواهد شد.

معاون امورحقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، تصریح کرد:

برگزاری همایش‌‌های سراسری با حضور همه استان‌ها فضای مناسبی را برای تعامل میان مدیران ستادی و استانی برای پیشبرد برنامه‌های راهبردی ایجاد می‌کند، برای تسریع در پیگیری امور و حل و فصل مشکلات استان‌ها این تقسیم‌بندی ضروری است.

 

*** اجرای هفت محور کلی در دستور کار وزارت صنعت

 

وی با اشاره به برنامه راهبردی وزارت صمت در سال رونق تولید، تصریح کرد:

وزارت صمت اجرای هفت محور کلی را با ۳۵ برنامه راهبردی در سالی که به تدبیر رهبر معظم انقلاب به سال رونق تولید نامگذاری شده است در دستور کار قرار داده است که تحقق این برنامه در گرو هم‌افزایی و تعامل هر چه بیشتر همه سازمان‌های صمت استانی است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون امورحقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صنعت در پایان، با یادآوری تحریم‌های ظالمانه اقتصادی غرب، اظهار کرد:

بی‌شک در شرایط کنونی نیازمند مدیرانی پیگیر، با عزمی جدی و اراده جهادی هستیم تا بتوانیم از این شرایط حساس به خوبی و با موفقیت عبور کنیم.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید